Türkiye'nin Bütün Belediye Başkanlarına Ders Olacak Konuşmanız İçin Size Minnettarız Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Vahap SEÇER

Tarih: 02/11/2022
 
 

Teşekkürler MERSİN Büyükşehir Belediye Başkanı VAHAP SEÇER.


Türkiye'nin bütün belediye başkanlarına DERS olacak konuşmanız için Size MİNNETTARIZ.


Çünkü;
Hayvan Hakları Gününde belediyenizce organize edilen "Festival ve Kortej" etkinliğinde 1000 lerce kişiye yaptığınız konuşmada:
1. "İnsanların kedi ve köpekleri Belediye Bakımevinden Sahiplenmeleri" çağrısını bizzat yaptınız.
2. Belediyenizin hayvanlara yönelik çalışmalarında "bizim YÜREĞİ ŞEFKATLİ yurttaşlarımızın İŞBİRLİĞİNE İHTİYACIMIZ var, biz belediye olarak bunu tek başımıza yapamayız, gönüllülere hayvan severlere ihtiyacımız var" sözleriniz ile "hayvanlara ve hayvan sever gönüllülere verdiğiniz önemi" net biçimde ifade ettiniz.
3. Bu hayvanların "kısırlaştırılmalarının ve tedavi edilmelerinin" önemini vurguladınız ve bunları vatandaşlar ve gönüllüler ile işbirliği içinde yapacağınızı vurguladınız.
Belediyeyi, DEMOKRATİK KATILIMCI bir yaklaşım ile yönettiğinizi bir kez daha gösterdiniz. 
4. Sahiplendirmeyi sadece söylemde bırakmadınız, festivalde bakımevinin sahiplendirme hizmetini ve bakımevini 1000 lerce kişiye tanıtıcı standalar kurdurdunuz.
5. Hayvan Hakları Konusunda YASAL BİLGİLENDİRME standları kurdurdunuz.
6. Daha da önemli, bu 1000 lerce vatandaşın katıldığı FESTİVAL ve KORTEJ konseptini de Sn Genel Sekreteriniz başkanlığındaki bir ön toplantıda gönüllüler ve STK ların da katılımı ile onlardan da görüş alarak KATILIMCI ORTAK AKIL ile oluşturdunuz.  


Sayın Başkan, Geçmiş 15 yılın yanlış hizmetlerinden gelen  tortulaşmış SORUNLARIN, doğru seçilmiş ekibiniz ile büyük ölçüde çözüm yolunda ilerlediğini görüyoruz ve daha da güzel gelişmeler olacağından umutluyuz, mutluyuz, hayvanlarımız adına. 


Nesrin Çıtırık / Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı

 
 
 
Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram