Tokat Valisi Sn. Dr. Ozan Balcı'yı Ziyaret Ederek Türkiye'de İLK KEZ 9 Ay önce Özel İdare Tarafından Alınan HAYVAN AMBULANSI ve Katkıları İçin Teşekkür Ederiz.

Tarih: 13/01/2021

tokat_valisi2"Kanadı kırık kuşa, ayağı bacağı kırık hiçbir hayvana gönlümüz razı olmaz. Onları sevmeli ve korumalıyız." Diyen, Tokat Valisi Sayın Dr. Ozan Balcı'yı Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu Başkanı Nihal Erkoç, Tülay Danacıoğlu ve Mehmet Murat Öztürk ile ziyaret ederek, Türkiye'de İLK KEZ 9 Ay önce ÖZEL İDARE tarafından alınan HAYVAN AMBULANSI ve katkıları için TEŞEKKÜR ettik.
Tokat'ta gerek bakımevi ve gerekse dışarıdaki hayvanlara yönelik yaşanan sorunları ve çözüm önerilerimizi sayın valimize ilettik. İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelgelerin belediyeler tarafından uygulanması, başta kısırlaştırma ve tedavi olmak üzere yasanın hükümlerinin yerine getirilmesinin önemini valimize ilettik. Tokat ilçelerinden bakımevi olmayanların da KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ MERKEZLERİ kurmalarının sağlanması durumunda, sahipsiz hayvanların üremelerinin kontrol altına alınacağını, ilçelerin birbirlerini köpekleri atmalarının da önleneceğini izah ettik. Genel olarak hem tıbbi ve etik koşullarda kısırlaştırma yapılması hem de dışarıdaki hayvanların beslenmesi konusunda belediyenin yeterli gerekli eleman ve ekipman sağlanması konusundaki talebimizi de sayın valimize ilettik.

HayKonfed

Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram