Tirebolu Belediye Bakımevi Ziyaret edilerek Sn. Belediye Başkan Yardımcısı ve Kıymetli Paydaşların Katılımıyla Sorun ve Çözümlere Yönelik Toplantı Yapıldı.

Tarih: 14/10/2022
13 Ekim 2022'de Tirebolu Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa ŞENEL, İlçe Emniyet Müdürü Hakan İBİŞOĞLU, Tirebolu dernek başkanı Adem MEMİÇ, Belediye Veteriner hekimi Çağrı KARADENİZ, İlçemiz Emniyet Müdürlüğü HAYDİ ekipleri, muhtarlarımız, iletişim fakültesi gönüllüleri, Haykonfed Temsilcisi Koordinasyon Kurulu Üyesi Kemal Zafer ÖZDEMİR, Klinik Psikolog Muzaffer AKINCI, Avukat Esra ULUSOY, Enerji uzmanı Şükran UZUNERTRİŞ ve Sokak hayvanları savunucusu Zerrin İNAN'ın katılımıyla HayKonfed olarak mevcut bakımevini ziyaret ve incelemelerde bulunup TOPLANTIYA geçilmiştir. 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanununda yapılan son değişiklik anlatılarak bilgilendirme yapılmıştır.
 
Belediyelerin sahipsiz hayvanların, insanların ve sokakların sorunları toplu olarak tartışılmış, değerlendirilmiş çözümün KISIRLAŞTIRMA olduğu ve hep birlikte mücadele etmemiz kanaatine varılmıştır. Talebimiz üzerine başkan yardımcısı Sn. Mustafa Şenel bakım evinin iyileştirilmesi için iki ay zamana ihtiyaçları olduğunu, halen bir hekim çalıştırdıklarını yardımcı olarak bir Tekniker elaman almak için gerekli çalışmaların yapılacağını, bakım evi olmasına rağmen acil durumlarda ve mesai saatleri dışında hizmet verebilmek için masraf ve ücreti belediye tarafından karşılanmak kaydıyla özel klinikle anlaşma yapılacağını ifade ederek kararlaştırılmıştır. Toplantımız çok verimli olmuş ve kazanan TİREBOLU olmuştur.

Katılım gösteren kurum ve gönüllülere duyarlılıkları için teşekkür ederiz.

Haykonfed Temsilcisi Koordinasyon Kurulu Üyesi
Kemal Zafer Özdemir.
 
 
 
Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram