SİZ, Belediye Veteriner Hekimleri, Belediyelerin Açlık, Ölüm, Zulüm ve Hastalık Kampı Belediye Barınaklarından SORUMLUSUNUZ!

Tarih: 31/08/2022

Bu barınaklarda KISIRLAŞTIRMA yapılmamasından, hayvanların hızla üreyip çoğalıp aç sefil yaşamlara mahkum olup vatandaşın muzdarip ve şikayetçi olmasından SORUMLUSUNUZ!
Bu barınaklardaki hayvanların açlığa pisliğe hastalığa mahkum olmasından, tedavi edilmemesinden SORUMLUSUNUZ!
Barınak üzerinden toplanıp dağlara taşlara ormanlara atılan oralarda da hızla üremeye devam eden hayvanlardan SORUMLUSUNUZ!
Bakımevlerindeki bu rezil sefil görüntüleri göstermemek için gönüllülere yasak konmasından SORUMLUSUNUZ
Ayrıca bakımevi olmayan belediyelerin veteriner hekimleri siz o hayvanların toplanıp başka şehirlere dağa taşa atılmasından SORUMLUSUNUZ!
Belediye Veteriner Hekimler Odaları,
Pandemi döneminde devlet sizi AŞI konusunda muhatap almadı diye üzüldünüz.
Bu kutsal mesleğinizin onurunu belediye veteriner hekimlerine çiğnetmemek için MESLEKİ ETİK AÇISINDAN belediye veteriner hekimlerini denetlemeniz ve bunların çalışmalarını sağlamanız lazım.
Nesrin Çıtırık
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı
HayKonfed


Not: Görevini layıkı ile yapan, bu kutsal mesleğine değer katan belediye veteriner hekimlerini tenzih ederim. Onlara minnettarız.

 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0MAdYwo1pVaMzve5Z2ZEWZK7VeGxgbpmQ9LkkYeUZBzttGnCcJw8avtGsZbt1Fpjel&id=100004590090826

https://www.instagram.com/tv/Cge7ICRDXvg/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://youtu.be/InsuadXy7Z8

Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram