Silivri Yolunda Aracın Arkasına Bağladığı Köpeği Km'lerce Sürükleyerek İŞKENCE Eden Şahıs, Silivri Kaymakamı Sn. Ali Partal Talimatı ile Yakalandı.

Tarih: 22/09/2020

TCK. ''Trafik güvenliğini tehlikeye atma suçu'' ve Hayvanları Koruma Kanunu gereğince sahibi olduğu diğer hayvanlara da el konularak, bir daha hayvan sahiplenmekten MEN edilmesi ve ayrıca MASKE takma zorunluluğu olduğu halde MASKESİZ olduğu için cezai işlem uygulanması üzere ADLİ ve idari işlem başlatıldı.
Ayrıca Sn Kaymakamdan,  “5442 sayılı İl İdare Kanununun 11. maddesinde Vali, 32. maddesinde Kaymakamın; suç işlemesini önlemek, kamu düzen ve güvenliğini korumak için hasta hakkında gerekli tedbirleri alabileceği hükmü çerçevesinde bir hayvana bu denli işkence yapan şahsın insanlar için de tehlikeli olabilmesi nedeniyle, akli dengesinin kontrol edilmesi amacıyla, akıl hastanesine sevk edilerek müşahede altına alınması talep ettik.

Tüm taleplerimizi büyük bir duyarlılık ile değerlendirip, şahsın hızla yakalanmasını sağlatan ve bu süreçte bizleri sürekli bilgilendiren Silivri Kaymakamı Sayın Ali Partal TEŞEKKÜRLER...

Marmarafed

Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram