Oy Yok Kampanyası Siyasilere Sesleniş

Tarih: 31/12/2018
Untitled-3Yıllardır TBMM’de doğanın ve hayvan haklarının korunması için girişimde bulunmayan, masa başında hazırlanan sürgün-ölüm yasa tasarıları ile mevcut kanunu daha da işlevsiz hale getirme çalışmalarına karşı durmayan, bağlı belediyelerinin katliam ve sürgünlerine seyirci kalan SİYASİ PARTİLERİN TÜMÜNE ayrım yapmaksızın sesleniyoruz !
Doğayı ve hayvan haklarını savunmayan, savunacağını taahhüt etmeyen milletvekili adaylarınıza “CAN YOLDAŞLARINDAN”  OY YOK !
7 Milyonu aşkın doğa ve hayvan hakları savunucusunun yıllardır “mevcut kanunun TCK’ya alınması, belediyelerin de ceza kapsamına alınması, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın belediyeler üzerinde idari yaptırımının olması, ölüm kampı barınakların koşullarının düzeltilmesi” çağrılarına sessiz kaldınız. Sürgün, ölüm yasa tasarıları ile bizleri tehdite maruz bıraktınız. Biz hayvan hakları savunucuları partilerinize doğrudan, basın ve sosyal medya yolu ile defalarca çağrıda bulunarak sizleri uyardık.
Ancak bu ülkenin en büyük seçmen kitlelerinden olan “HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARININ”  7 milyona ulaşan sayısal ve nitelik gücünü görmezden geldiniz
Önceki yerel seçimlerde hayvan hakları için adım atan adayların “bu seçim kazanılamaz” denilen yerlerde bizlerin oylarıyla nasıl kıl payı seçim kazandığını, tüm ülkede örnekleriyle anlattık. Duymadınız !
Şimdi biz aşağıda imzası olan tüm yaşam hakkı savunucusu kurum ve kuruluşlar olarak belirtiyoruz ki;
Doğayı ve hayvan haklarını savunmayan, savunacağını taahhüt etmeyen, ölüm kampı barınaklara sessiz kalan, Hayvanları Haklarını Koruma Kanunu’nun TCK kapsamına alınmasına destek vermeyen, belediyelerin ceza kapsamına alınmasına destek vermeyen, hayvanlara uygulanan vahşete sessiz kalan milletvekili adaylarınıza ve partinize
“CAN YOLDAŞLARINDAN” OY YOK ! 
Oylarımız doğa ve hayvan haklarını savunacağına söz veren, bunun için çalışmalarına seçim kampanyası süresince ve sonrasında devam edecek adaylara olacaktır.

Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram