Ordu Gönüllüleri Kurumsal Çalışmalarda Bulundu.

Tarih: 20/06/2022

ORDU, FATSA ve ÜNYE gönüllüleri 22 Nisan 2022 saat 13:00'da HayKonfed Temsilci Kemal Zafer Özdemir önderliğinde bir araya gelerek Ordu DKMP Müdürlüğünde yasa ve kanunlar konulu bilgilendirmeler toplantısı yapıldı. Dkmp müdürlüğünün bastırmış olduğu bin adet yasal uyarı afişleri 19 ilçeye asılması için gönüllülerimize dağıtılmıştır.
Bilgilendirme toplantısından sonra saat 14:00'da Ordu Vali Yardımcı İl Hayvanları Koruma Kurulu Başkanı Sayın Vali AYHAN DURMUŞ ile Ordu valiliğinde toplantı yaparak ilçe belediyelerin çalışma yöntemleri ve yapması gerekenleri, toplama, tedavi, besleme, kısırlaştırma ve rehabilitasyon konulu toplantı yapıldı.
Saat 16:00'da Ordu Büyükşehir Belediyesi bakımevi ziyaret yapıldı. Özellikle yasaklı ırkların yaşam alanı ve bakımı konusunda incelemeler bulunup gerekli fikir alışverişi yapıldı.
Başta Sayın Valimiz ve Vali Yardımcımız olmak üzere katkı sağlayan kurumlar ve yöneticileri ile toplantılara katılıp emek veren bütün gönüllülere teşekkür ederiz.

Kemal Zafer Özdemir
Haykonfed Ordu Temsilcisi

 

https://www.facebook.com/953915024622832/posts/5621404161207205/

 

Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram