Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler ile Sorun ve Çözümlere Yönelik Toplantı Yapıldı

Tarih: 02/11/2022

22.10.2022' de Değerli Bakanımız Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi GÜLER'i Haykonfed Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu çalışma grubu üyesi Uzman Klinik Psikolog Sn. Muzaffer AKINCI ile birlikte ziyaret ettik.
Ordu'da 19 ilçemizi kapsayan sokak hayvanları konulu toplantımızda popülasyonun artmasıyla birlikte yaşanan sorunlar, kısırlaştırmanın önemi, nüfusu 75 bini aşan belediyelerimizin 7332 sayılı yasaya göre bu yılın sonuna kadar geçici bakımevlerinin kurulması, ilçe belediyelerinin de üzerlerine düşen gerekli çalışmaları yapması konusunda geniş çaplı, çözüm odaklı bir toplantı gerçekleştirdik.
Bakanlığı ve Belediye Başkanlığı görevi süresince sayısız bir çok başarılı projeye imzasını atan Sn. Dr. Mehmet Hilmi GÜLER'in hayvanlara yönelik hizmetlerde de başarılı bir çalışma başlatacağına inanıyoruz. Sn. Başkanımız ile iletişimimiz devam edecek ve çalışmaların takipçisi olacağız.
Sayın Başkanımıza, bu konuyu detaylı olarak ele alması ve çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederiz.       

Kemal Zafer ÖZDEMİR
HayKonfed Temsilcisi
Koordinasyon Kurulu Üyesi

 
Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram