İç Çatışma Çıkarma Odaklı Bu Kanlı Harekete(HAVRİTA) Destek Veren Resmi Kurumlar Kim?

Tarih: 01/09/2022

Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı
Sayın YUNUS ARINCI,
"Devlet bizi kolluyor" diyen hem köpekleri hem de hayvan severleri darp edilmeleri, vurulmaları ve hatta öldürülmeleri için hedef gösteren, silahlanma çağrısı yapan, "sadece hayvan kanı değil insan kanı da dökülecek" diyen KANLI HAVRİTA'nın  yandaşlarından Hatice isimli kişi, Sn Cumhurbaşkanını ve Sn. Eşini bile tehdit ediyor.
Bu Hatice isimli kişi "Devlet Bizi Kolluyor" diyor.  Hangi kurumlar bu kanlı hareketi KOLLUYOR ve hangi kurumlar bu kanlı harekete Sn Cumhurbaşkanı'nı bile tehdit edecek gücü veriyor?
İç çatışma çıkarma odaklı bu kanlı harekete destek veren resmi kurumlar ve bu hareketin mensubu HATİCE kişisi hakkında SORUŞTURMA BAŞLATILMASI TALEBİMİZDİR.
İsim Tc
===================
Bu Videoyu:
1. DEVLET DENETLEME KURULUNA sosyal medya sayfalarından yollayınız. Resmi kurumların Twitter adresleri yazının sonundadır. Paylaşımlarınızda bu adresleri mutlaka etiket yapınız.
2. Kamu Denetçileri Kurumuna aşağıdaki linkten E-Devlet üzerinden veya KİMLİĞİNİZ ile yollayınız.
https://ebasvuru.ombudsman.gov.tr/Ebasvuru/GercekKisiYeniSikayet
3. Hatice kişisi hk suç duyurusu için videoyla savcılıklara başvurunuz.

#HavritaYandaşlarıYargılansın

@yunus_arinci @tcbestepe @rterdogan @emineerdogan @trombudsman @avserefmalkoc @rterdogan @tcbestepe @hasandogantr @ikalintr @oktaysaral @cbyfuatoktay @vahitkirisci @tcicisleri @cevre_sehircilik_bakanligi @tarimgovtr @muratkurum @suleyman_soylu @emineerdogan @fahrettinaltun_ @iletisim @akparti @av.ozlemzengin @yunuskilic36 @ibrahim_uslu55

 

https://youtu.be/6ilmeygGBtc

Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram