Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi Kanunsuzluklarına Son Verin!

Tarih: 03/04/2022
Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi,

Kısırlaştırma yapmadınız, ünite kurmadınız. Hayvanlar çoğalıp vatandaş şikayet ettikçe hayvanları topladınız, hayvanların bir kısmı toplanırken öldürüldü, bir kısmı ruhsatsız olarak oluşturduğunuz toplama merkezinde birbirini parçalayarak öldü, kalan hayvanları da çevre ilçelere dağıttınız.

Sizi Hopa'lı vatandaşlara şikayet ediyorum. Bugün sokaktaki hayvanlardan şikayet eden sevgili Hopa'lılar, gidiniz, belediye başkanının yakasına yapışınız.

Taner Ekmekçi,
Yapacaklarınız, iki tane veteriner hekim istidam edeceksiniz, o merkezinizi kısırlaştırma ünitesi haline çevireceksiniz. Hızla kısırlaştırma ve tedavilere başlayacaksınız.

Şimdiye kadar yok edilen, öldürülen, dağa taşa karlı yerlere atılan hayvanların vebali, aksi takdirde iki cihanda da sizin yakanızda olacak.

Sayın Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü,
Siz mülki amirsiniz, kanunları korumak durumundasınız. Belediye vahşetine karşı belediyenin kanunları uygulamasını sağlamak durumundasınız. Belediye KISIRLAŞTIRMA yapmalı. Orayı bir kısırlaştırma ünitesine çevirmeli ve kanunları uygular hale gelmeli.

Sayın Kaymakam'ım, İçişleri Bakanlığının genelgeleri ve kanunlar size bu görevi ve bu yetkiyi veriyor.

Nesrin Çıtırık
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı
0533 445 88 03
 
 
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2148995895263393&id=100004590090826
 
 
Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram