HayKonfed Olarak Gümüşhane Valisi, Belediye, Kurumlar ve Bölgeleri Ziyaret Ederek Hayvanların Durumları Hakkında Temaslarda Bulunduk.

Tarih: 05/11/2020

Gümüşhane Belediyesi, KaradenizFed Başkanı Nihal Erkoç, Genel Sekreter Tülay Danacıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Akyüz ve Gönüllü Sevim Köprülü ile ziyaret edildi. Ziyaretlere DKMP Gümüşhane Müdürlüğü de katıldı.İlk ziyaret çöplük bölgesine yapıldı. Çok az sayıda köpek gördük.

İkinci ziyaret bakımevine yapıldı. Orada görülen eksiklikler tespit edilerek yetkililere çözüm önerileri ile sunuldu.
Kısırlaştırma devam ediyor.


Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ziyeret edilerek, eksiklikler çözüm öneri ile aktarıldı. Sayın Başkan sağolsun çözüm için talimatlar vererek takipçisi olduğunu bildirdi.
Gümüşhane DKMP Müdürü İlbeyi Aydın ziyaret edildi. Her zamanki mütevaziliği, görevine hassasiyeti ve misafirperverliği  için teşekkür ederiz.

Akabinde Gümüşhane Valisi Sayın Kamuran Taşbilek'i ziyaret ettik. Sayın Vali ile 11172, 12867 ve 13498 Sayılı Genelgeler hakkında görüşüldü. Sayın Valimiz aktarılan eksiklikler için çok hassas davranarak gerekli talimatları vermiştir.
Kendisine teşekkür ederiz.

Ziyaret süresince bizleri yalnız bırakmayan Gümüşhane canlarının can dostu gönüllü Sevim Köprülü'ye misafirperverliği için teşekkür ederiz.


HayKonfed
Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram