HayKonfed Görselleri İndir - Download Bölümü

Tarih: 02/06/2015

DOSTLARIMIZIN BİLGİSİNE:

Türkiye Hayvan Hakları Hareketinde gerek sahada ve gerekse kurumsal olarak yıllardır verdiğimiz mücadelenin sonunda, bu hareketi daha güçlü bir STK haline getirme amacıyla hedeflediğimiz Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu kurulmuştur.

1. Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu, Ege Hayvan Hakları Federasyonu, Marmara Hayvan Hakları Federasyonu ve Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu  olarak hazırladığımız, etkili mesajları içeren afiş, sticker ve bilboardları sizlerin kullanımı için sayfamıza koyduk.

2. Bu görseller matbaa basımına hazır ve indirilme formatı ile web sitesindedir.
Bulunduğunuz yerlerde belediyeler, kurumlar veya özel kuruluşlara bu afiş ve broşürlerin basımı için baş vurabilirsiniz. Bunları kullanmak için bizden ayrıca izin alınmasına gerek yoktur.

3. Logolarımızın kullanılması düşünülürse,  logo kullanım standartları gereği  tescillenmiş logolarımız üzerinde biçimsel bir değişiklik yapılmamasını ve logoların başka görsel veya çalışmalarda kullanılmamasını özellikle rica ederiz.

4. Bastırma imkanınız yok ise, bu görsellerin basılmış olanlarından, bilgi@haykonfed.org adresine telefonunuzu, isminizi ve açık adresinizi yazarak talep edebilirsiniz. Bunun için hiç bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Sadece anlaşmalı olduğumuz ARAS Kargoya cüzi miktarda olan kargo ödemesi tarafınızdan yapılacaktır. Bu ödeme de yapılamıyorsa, bilgilendirirseniz biz merkezden öderiz.

Tüm bu görsellerin hayvan dostlarımızın yaşamlarına katkı sağlaması dileğimizle...

HayKonfed - Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu
Yönetim Kurulu

Broşür İletişim: 0 553 917 27 97

Haykonfed Yasal Uyarı Afişleri (A4) Matbaa Baskı Formatı

( Bilgisayarınızda Adobe Reader programı mevcut değilse buradan indirebilirsiniz )

Haykonfed Afişler (A3, A4) Matbaa Baskı Formatında

HayKonfed OY YOK! Görselleri Matbaa Baskı Formatı (A4)

HayKonfed Stickerlar 13cmx13cm Matbaa Baskı Formatında

Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram