2019 HAYKONFED "OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN" Kampanyası Tanıtım Bilgileri

Tarih: 25/12/2018

oy_tanitim_bilgi

2019 HAYKONFED “OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN” Kampanyası Tanıtım Bilgileri

Katliam ve toplama haberleri YAĞMUR gibi geliyor. En azından önümüzdeki DÖNEMİ kurtarmak için Belediye Başkan Adayları ile görüşmelisiniz. 2019 HAYKONFED “OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN” Kampanyası çerçevesinde, katliamcı belediye yapısını değiştirmek için tüm partilerin ADAYLARI ile görüşerek ""Yoğun KISIRLAŞTIRMA Yaptıracağıma ve TBMM'de Kabul Edilen Hayvanları Koruma Kanunu'nu UYGULAYACAĞIMA SÖZ VERİYORUM" başlıklı yazıyı imzalatmalıyız.
HayKonfed “OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN” Kampanyası Çerçevesinde yapılacak olan “Hayvan Severler ile Adaylar Buluşuyor” toplantılarının ana amacı, yerel sorun ve çözümler konusunda bilgilendirme yapıp uygulama konusunda söz almaktır. Söz verme imza atma olunca, adaylardan bazıları tereddüt edebiliyorlar. Onun için ana talebin "KISIRLAŞTIRMA ve KANUNUN UYGULANMASI" olduğunu öncelikle söyleyin. Her iki talep, özellikle KISIRLAŞTIRMA, toplum desteği de görecektir.
1. Bulunduğunuz yerde “hayvan severler ile adaylar buluşuyor toplantısı” hazırlık ekibi oluşturup, adaylar ile ilgili bilgilere ulaşın ve seçim bürolarını ziyaret ederek ön görüşmenizi yapın. Partilerin il veya ilçe başkanlıkları ile de görüşüp hayvan hakları için olan bu kampanyadan bahsedip ADAY ile görüşme isteğinizi iletin.
2. "BASIN AÇIKLAMASI” hazırlayarak yerel sorunları da eklediğiniz adayın imzalayacağı yazıyı yerel ulusal basın kuruluşlarına ve yerel TV lere yollayın ve kampanyayı duyurun.
3. Yereldeki sorunları ve ÇÖZÜM taleplerinizi de eklediğiniz "Yoğun KISIRLAŞTIRMA Yaptıracağıma ve TBMM'de Kabul Edilen Hayvanları Koruma Kanunu'nu UYGULAYACAĞIMA SÖZ VERİYORUM" yazısına imza almak için adayla yapılacak toplantıya basının da katılımını mutlaka sağlayın. İMZA veren adaylar ile fotoğrafınızı ve imzaladığı YAZININ taranmış hem bize yollayın ve hem de eğer gelmedilerse basına da bizzat götürün.
4. Bu imzayı vermeyen ADAYLAR için de “Hayvan haklarını YOK SAYAN bu adaya oy vermeyin” diye yayın yapacağız. SÖZ VEREN adayları da teşekkür ile yayınlayacağız.
Kısırlaştırma yapmayan, hayvanlar çoğalıp vatandaş şikayet edince TOPLAYIP yok eden, vuran, canlı canlı gömen, başka şehirlere atan, adına barınak denen açlık ölüm kamplarında ESİR eden KATİL BELEDİYE yapısını bu seçim fırsatı ile değiştirebiliriz.
Haydi arkadaşlar, YELKENLERİMİZİ yüreklerimizdeki sevgi ve cesaretin RÜZGARI İLE DOLDURUP yola koyulalım.️️
Birbirimizin ipine sarılacağız ve BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ.

 

    Nesrin Çıtırık
    HayKonfed Başkanı

Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram