Değerli Basın Mensuplarına: 2019 HayKonfed OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN Kampanyası Tanıtımı ve Destek Talebimiz

Tarih: 03/02/2019
basin_oy_bilgilendirme

2019 Mart Yerel Seçimleri için Hayvanları Yaşam Hakları Konfederasyonunca başlatılan OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN kampanyasına biz de şehrimizde katılım sağlayacağız.
Bunun için, parti ayırımı olmadan bütün belediye başkan adaylarını ziyaret edip, onlardan "TBMM'de Kabul Edilen Hayvanları Koruma Kanunu'nu UYGULAYACAĞIMA SÖZ VERİYORUM" yazısını imzalamalarını, yasanın ana hükmü olan KISIRLAŞTIRMAYI yoğun olarak yapmalarını, şehrimizin merkezi yerlerine ayrıca KEDİLER için KISIRLAŞTIRMA ÜNİTELERİNİN kurulması, hayvanların sokaklardaki beslenmelerini " Yasal ve Vicdani Boyutta" yapmaya, "Gönüllü ve STK’lar İle Birlikte Çalışmaya”  söz vermelerini isteyeceğiz.
Tamamen SAHİPSİZ HAYVANLAR için  yasa gereği olan belediye hizmetlerinin en doğru şekilde verilmesi, işkence ve şiddete karşı korunmaları, KISIRLAŞTIRILARAK sayılarının kontrol altında tutulması ve bir MERHAMET dini olan YÜCE DİNİMİZ İSLAM'ın da hayvanların korunmasına yönelik kıyamete kadar geçerli hükümleri çerçevesinde taleplerimizi duyurmak ve kitlesel destek oluşturmak istiyoruz.
Şiddetin 12 yaşa ve aile akraba fertlerine kadar indiği bu günkü toplumda, MERHAMET oluşturulması için her türlü çabayı ve çalışmayı yapmak durumundayız. Hayvanlara, gerek kurumlar ve gerekse insanlar tarafından yapılan iyilikler ise, kara bulutlar arasından süzülen güneş ışığı gibi dünyamızı aydıntalacak, yüreklerimizi ısıtacak, toplumumuzda tekrar MERHAMET ve VİCDAN duygularının yükselmesine katkıda bulunacaktır.
Ana talebimiz 2004 yılında TBMM de kabul edilen Hayvanları Koruma Kanunu'nu uygulamalarıdır.
Bu vicdani ve insani talebimizin SİZ DEĞERLİ BASIN MENSUPLARINCA DA desteklenmesi dileğimizle saygılar...
İsim, Telefon.
 
 
Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram