Anne Köpek Yavruları İle Birlikte Ödemiş Belediyesi  Barınağında Öldü!

Tarih: 21/06/2022
Başkan Mehmet Eriş HESAP VER?
Barınakta hastalanınca tedavi için almak isteyen gönüllülere İNATLA VERİLMEDİ!
İzmir Valiliği SORUŞTURMA talep ediyoruz.
 
ÖDEMİŞ BELEDİYESİNDE NELER OLUYOR...!

BARINAK PİSLİK İÇİNDE.. KÖPEKLERDE KENE KAYNIYOR VE EN SON BELEDİYE TARAFINDAN ALINAN TERIYER MELEZİ HAMİLE KÖPEK ÖLDÜ HABERİ GELDİ...!!!

İzmir Ödemiş Hayvan Barınağına 28.03.2022’de Cumhuriyet mahallesi taksim sokaktan şikayet üzerine, saldırganlık durumu olmaksızın alınan hamile Terrier melezi anne köpek barınakta doğum yaptı. 5 Nisan’da bütün yavruları öldü. Anne köpek kısırlaşması için bekletiliyorda bekletiliyor.. Ve  anne 1 aydır barınakta gereksiz yere tutuluyor. Biliyoruz ki barınakta kısırlaşmayan köpek yerine bırakılamaz. İlgilenen arkadaşlar  köpeği her ziyarete gittiklerinde de her gün anne köpeğin daha kötüye gittiğini  görüyorlar. 28 Nisan tarihinde Belediye veterinerleri kısırlaştırmasını yapıp akşamüstü tutanakla vereceklerini söylemelerine rağmen 29 Nisanda  barınak veterineri Gökhan K. hayvanın ex olduğu bilgisini ilettiyor. Şimdi bizim bildiğimizi veteriner hekim daha iyi bilir. Doğum yapmış anne köpek o kadar uzun süre barınakta kısırlaştırılması için bekletilmez. Hijyenik olmadığı vıcık vıcık kene kaynağan padoklarda ölümün kol gezdiği bilinir. Barınaktaki köpeklerde neden kene olur? Veteriner hekimin görevi hijyeni sağlayıp hayvanların yaşamını korumak değilimdir..? Sokakta ölüm , barınakta ölüm..! Nerede yaşayacak bu hayvanlar..? Aldığınız maaşı hak ediyormusunuz ? Yazıklar olsun..! Görev ihmalinden teftiş isteyeceğiz.

Funda Bayrı Ersoy
EgeFed Yönetim Kurul Bşk.
Haykonfed Bşk. Yrd.
 
 
 
 

https://www.facebook.com/953915024622832/posts/5639877519359869/

Genel İçerik
Tavport Ayrıcalıklı, hızlı ve güvenli online seyahat sitesi
Her Rezervasyon
Hayvan Dostlarımızı
Sevindiriyor!
Omron Endüstriyel Otomasyon
Hayvan Refahını
Sağlamak İnsanlık
Görevidir.
haykonfed.org
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram