Hazine ve Maliye Bakanlığından Artan Mama Fiyatları Nedeniyler %18 KDV indirimi Talep Ettik

Hazine ve Maliye Bakanlığından Artan Mama Fiyatları Nedeniyler %18 KDV indirimi Talep Ettik

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut Gürcan’ı Patipark Başkanı Hülya Akçal ile ziyaret edip, hayvan mamasından alınan % 18 KDV’nin düşürülmesini talep ettik.

Ticaret Bakanlığı ile de görüşerek Mama firmalarının kat kat arttırdığı fiyatı indirmesini ve denetlenmesini talep edeceğiz.

Haydar Özkan
HayKonfed Başkan Yardımcısı.

mahmut_gurcan_ziyaret

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

AFHAYDER Afyon Valisi Sn. Mustafa Tutulmaz’ı Ziyaret Ederek Hayvan Hakları ve Talepler Üzerine Görüştü.

HayKonfed üye Federasyonu AnadoluFed üyesi AFHAYDER ve AKÜ HAYVAN HAKLARI TOPLULUĞU olarak Afyonkarahisar Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret ettik. Valimiz sahipsiz köpek ve kedilerin sahiplendirilmesi görüşünü benimsemekte, ayrıca köpek dövüşleri

Genel

Toplantı, Görüşme ve Ziyaretlerde Uygulanan EVRENSEL Kurallar

Toplantı, Görüşme ve Ziyaretlerde Uygulanan EVRENSEL Kurallar Kurumsallaşmış bir sivil toplum örgütü olmanın gereği açısından uyulması gereken genel KURAL ve DAVRANIŞ biçimleri vardır. Ana hatlar ve kurallar manzumesi çerçevesinde çalışmaları

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Bursa ‘da Hayvan Hakları Konulu Sunum ve Söyleşi – Tüm Hayvanseverler Davetlidir!

Uludağ Üniversitesi MYO Seminer Salonunda Hayvan Hakları konusunda yapılacak olan sunum ve söyleşiye tüm hayvanseverler, hayvan korumacıları korumacılar davetlidir. Tarih: 03.12.2015 Yer: Bursa / Uluğda Üniversitesi MYO Seminer Salonu Saat: