Barınaklardaki Esir Hayvanlar Sahiplerine Verilsin!

Barınaklardaki Esir Hayvanlar Sahiplerine Verilsin!

esir_hayvanlar_verilsin1. Milletvekili Yunus Kılıç ve Mustafa Yel, SÖZ NAMUSTUR, SÖZÜNÜZÜ TUTUNUZ, barınaklardaki ölüme mahkum esir yasaklı hayvanları sahiplerine geri verdiriniz.

2. Milletvekilleri Rümeysa Kadak, Mahir Ünal ve Av. Özlem Zengin, “hayvanları yaşatan, devrim gibi kanun çıkardık” dediniz.
Oysa, Tarım Bakanlığı memurları, el konup sahiplerinden kopartılıp, belediye barınaklarında metrelik hücrelerde esir edilmiş yasaklı ırk hayvanlar için çıkardığınız kanuna dayanarak ÖLÜM içeren KARAR aldı. Bu kararı Adalet Bakanlığı ve TBMM Adalet Komisyonu hukukçularına inceletiniz.

3. Yunus Kılıç, TBMM deki toplantıda, “Bu kanunu ben yazdım,  bu kanuna göre bu el konmuş hayvanlar sahiplerine verilecek” diye hayvan severlere meydan okumuştunuz. Tarım Bakanlığı Memurları, sizi ve diğer milletvekillerini ÇIKARDIĞI KANUNU BİLMEYEN bir BİLGİSİZ MİLLETVEKİLLERİ durumuna düşürdüler. İrade koyup yazdığınız kanunu KORUMAYACAK MISINIZ?
5. Tüm Hayvan Severlerin BİLGİSİNE;
Belediye esir kampı barınaklarda METRELİK hücrelerde ölümü bekleyen YASAKLI IRKLAR için yukarıda adı geçen başta YUNUS KILIÇ olmak üzere bütün milletvekillerinin sosyal medya sayfalarına yazarak bu hayvanların sahiplerine verilmesini talep ediniz.

Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı
0533 445 88 03

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2039267372902913&id=100004590090826


GÖNDERİLERE ETİKET YAPILACAK ADRESLER:
TWİTTER ADRESLERİ
@yunuskilic36 @MustafaYel59  @RumeysaKadak  @mahirunal @AvOzlemZengin  @iletisim @fahrettinaltun @bekirpakdemirli
@TCTarim @yilmaztunc @ramazancan0071 @YakupMogul @Emine_Gozgec16  @KusUgurhan

İNSTAGRAM ADRESLERİ
@ yunuskilic36    @mahirunal  @rumeysakadak @fahrettinaltun_ @av.ozlemzengin  @iletisim @bekirpakdemirli  @yilmaztunc  @emineyavuzgozgec16  @abdulhamitgul  @ugurhankus

Facebook ADRESLERİ
Mustafa Yel Yunus Kılıç Mahir Ünal Emine Yavuz Gözgeç Uğurhan Kus Yılmaz Tunç Ozlem Zengin Dr. Bekir Pakdemirli T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı

Adalet Bakanlığı MAİL ADRESLERİ
mgm@adalet.gov.tr,
ADALET BAKANLIĞI  MAİL ADRESLERİ
info@adalet.gov.tr,
abdulhamit.gul@tbmm.gov.tr,
teftis@adalet.gov.tr,
mgm@adalet.gov.tr,  MEVZUAT Genel Müdürlüğü..
cigm@adalet.gov.tr,
higm@adalet.gov.tr,
cte@adalet.gov.tr,
kgm@adalet.gov.tr,
yayin@adalet.gov.tr,
tidb@adalet.gov.tr,
taa@adalet.gov.tr,
atk@adalet.gov.tr,
iedb@adalet.gov.tr,
bigm@adalet.gov.tr,
edb@adalet.gov.tr,
========================

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Manşet

Mart- Nisan-Mayıs /2019 ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Projesi ile Mama Gönderilen İller

”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi ” Projesi ile Sinop, Şırnak, Tunceli, Erdek, Bilecik, Konya, Gebze, Denizli İllerine Yollanan Mamalar için Destek Veren  Tüm Kişi ve Kuruluşlara TEŞEKKÜR EDERİZ.. HayKonfed

Manşet

Sn. Cumhurbaşkanım, TBMM de Görüşülen Kanun Tasarısı Felaket Getirecek.

Yıllar önce, SOKAK HAYVANLARI belediyeler tarafından “KATLİAM, SÜRGÜN ve ÜREME” döngüsüne mahkum edilmekten sizin müdahaleniz ile son anda kurtulmuştu. Aynı PLAN yine UYGULAMAYA konmak üzere Sayın Cumhurbaşkanım. İmdat elinizi bekliyoruz.

Manşet

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’in Hayvan Haklarına İlişkin Tarihi Konuşması

Seferihisar Belediye Başkanı ve şimdi de İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Sayın Tunç Soyer’in, Seferihisar’da, “Hayvan Hakları Çalıştayı ve Şenliği” etkinliğinde yaptığı TARİHİ konuşmayı sizinle paylaşıyoruz. Bir belediye başkanı