Aydın Milli Parklar İl Şube Müdürlüğünü HayKonfed Olarak Ziyaret Ettik.

Aydın Milli Parklar İl Şube Müdürlüğünü HayKonfed Olarak Ziyaret Ettik.

Aydın Milli Parklar İl Şube Müdürümüz Ali Egemen İşcan’ı Aydın Hayvan Hakları ve Eğitimi Dernek yönetimi Jale Koç ,Nalan Çeviren, Sevgi Durmaz’inde katılımıyla Haykonfed olarak ziyaret ettik. Sayın Müdürümüz Ali Egemen İşcan göreve geldiğinden bu yana hayvanlarımiz için ,doğamiz için yaptığı çalışmaları yakından takip ediyorduk. Birçok başarılı ve kararlı çalışması ile biz Hayvan dostlarını çok mutlu ediyordu. Avcılığı karşı olan Ali Egemen İşcan bu yönde öğrencilere eğitim veriyor. Eğitim verdiği öğrencilere , doğa korumanın el koyduğu vahşice katledilmiş hayvanlarımizi göstererek doğayı ve canlıları katletmenin önlenmesini sağlamanın eğitimden geçtiğini öğretiyor.
Kuşadası barınağından bir köpek de sahiplenmiş. Adını Ada koymuş. Ada barınaktan alındığında çok zayıf ve hastaymış. Yapılan tedavi ve iyi beslenme sonuncu güzeller güzeli bir kız olmuş. Her yere böyle sevgi dolu,görevini yürekten yapan görevliler gerek. Değerli Müdürümüz Ali Egemen İşcan’a görevinde başarılar diliyor. Aydın’a ışık olduğundan dolayı teşekkür ediyoruz.
Funda Bayrı Ersoy 
EgeFed Yönetim Kurul Bşk.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Ege Hayvan Hakları Federasyonu - EgeFed

EgeFed Üye Dernekleri

1- DİHAYKO – Dikili Doğayı Hayvanları Koruma Derneği: Nihan Altıncı (Başkan) 2- ÇİVHAYKO – Çivril Hayvanları Koruma Derneği: Mine Orhan (Başkan) 3- SEHAYDER – Seferihisar Doğa Ve Hayvan Dostları Derneği:

Haberler

İYİ Parti Genel Başkanı Sn.Meral Akşener’i Ziyaret Ederek Yeni Kanunda Belediyelere İDARİ YAPTIRIM Getirilmesi İçin Desteklerini İstedik.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3059300947417552&id=953915024622832 İYİ Parti Genel Başkanı, Sn.Meral Akşener ile  Ankara İyi Parti Genel Merkezinde, Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu –Haykonfed Başkanı Nesrin Çıtırık başkanlığında, Anadolufed, Marmarafed, Egefed, Karadenizfed,  Akdenizfed ve Haykonfed Üniversiteler

Ege Hayvan Hakları Federasyonu - EgeFed

Bornova Kaymakamı Sn. Fatih Genel ve Bornava Tarım İlçe Müdürlüğü’ne HayKonfed-Egefed Tarafından Plaket Takdim Edildi.

Pandemi sürecinde sokağa çıkma yasağında şehir hayvanlarının gönüllü hayvan severler ile birlikte Bornova  Kaymakamlığı, Bornava Tarım İlçe Müdürlüğü ile birlikte besleme katkıları dolayısı ile Haykonfed-EgeFed Federasyonumuz tarafından plaket takdim edilmiştir.