Teşekkürler ​HayKonfed- CarrefourSA “Dost Hareket Projesi”​ ve Teşekkürler Adana CarrefourSA Depo

Teşekkürler ​HayKonfed- CarrefourSA “Dost Hareket Projesi”​ ve Teşekkürler Adana CarrefourSA Depo

Teşekkürler HayKonfed- CarrefourSA “Dost Hareket Projesi” ve Teşekkürler Adana CarrefourSA Depo
CarrefourSa ve HayKonfed İşbirliği ile gerçekleştirilen “DOST HAREKETİ PROJESİ” ile, CarrefourSa mağazalarındaki son kullanma tarihi geçmemiş tüketim fazlası ürünler ile kuru mamalar sokaklarda açlıkla yaşam savaşı veren hayvan dostlarımıza ulaştırılıyor.
Bu proje çerçevesinde Adana CarrefourSA Depo da biriken kuru mamalar, zor durumda olan çok sayıda sokak hayvanı bakan mağdur gönüllülerimize verildi. Ayrıca, kuşlar için olan yemler de kuşlara verilmek üzere gönüllülere verildi.
Dost Hareketi Projesi ile hem yiyeceklerin imha edilerek israf edilmesi önleniyor, hem de sokaklarda açlıkla mücadele eden hayvan dostlarımızın beslenmesi sağlanıyor.
Şimdiye kadar sokak hayvanları için bu tür bir destekte bulunmayan Adana’daki GROSERİ marketlere ve diğer yerel zincir marketlere, A 101 ve ŞOK Marketlere de örnek olmasını diliyoruz.
Tekrar teşekkürler CarrefourSA ve DOST HAREKETİ Projesi.

Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı
adana_carrefoursadepo

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Ulusal Mama Desteği

Haykonfed ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi ” Projesi ile Şırnak Silopi’de Canlar Doydu

Haykonfed ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi ” projesine verilen destekler ile  Şırnak Silopi’deki hayvan dostlarımız için mama desteği sağlandı.

CarrefourSA

Teşekkürler Antalya – Manavgat CarrefourSA

DOST HAREKETİ PROJESİ, Teşekkürler CarrefourSa… CarrefourSa ve HayKonfed İşbirliği ile gerçekleştirilen “DOST HAREKETİ PROJESİ” ile, CarrefourSa mağazalarındaki son kullanma tarihi geçmemiş tüketim fazlası ürünler sahipsiz hayvanlara ulaştırılıyor. Dost hareketi projesi

Ulusal Mama Desteği

Nisan 2018 / Hakkari

Çiğdem hanıma, 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Projesine Desteklerinden dolayı SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZLE. Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu / HayKonfed Değerli hayırseverimizin Sosyal Sorumluluk Projemize destekleriyle bu ay Hakkari iline gönderilen bu mamalar, bir çok