Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Başkan ve Gönüllüler Bir Araya Geldiler.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Başkan ve Gönüllüler Bir Araya Geldiler.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Hilmi Güler, Daire Başkanı Sefa Okutucu, Rehabilitasyon ve Bakımevi Müdürü Tuğberk Eraslan, Çevre Müdürü Uğur Arslan, Haykonfed Yerel Gönüllüsü Kemal Zafer Özdemir, il ve ilçelerden YHKG gönüllülerimiz ile Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda 14.09.2021 tarihinde toplantı yapılmıştır.

Toplantı gündeminde yeni çıkan yasa, sorunlar ve çalışmalar oluşturmuştur.
Toplantıda; ilk kez yapılmakta olan bakımevi hastanesinin sunumu yapılmıştır .YHKG’lerin sorumlulukları ve görevi DKMP müdürü tarafından anlatılmıştır. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ile il ve ilçelerdeki sorunlar, çözümleri ve kısırlaştırma hakkında çözüm odaklı görüşme yapılmıştır. Ordu Büyükşehir Belediyesi Bakımevinin eksikleri, personel ve veteriner hekim sayısının çoğaltılması, ilçelere kısırlaştırma ve bakımevlerinin kurulması istişare edilmiştir.
Bu faydalı toplantıyı organize eden ve katılım sağlayanlara teşekkür ederiz.
HayKonfed 
ordu_bel_gonullu_toplanti

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Tüm Mobil Kısırlaştırma Şirketleri YASAKLANSIN !!!

Sayısız hayvanı katlederek, “üstüne kısırlaştırdık diye fatura karşılığı para alan” Tüm Mobil Kısırlaştırma Şirketleri YASAKLANSIN !!!

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Adana’da Büyükşehir Belediyesi Önünde Niçin Eylem Yaptık?

Sn Muhtarların, Vatandaşların ve İlgili Kurumların Bilgisine: 1. Sn Zeyda Karalar’a 7 yıldır adeta yalvarıyoruz. Bu hayvanlar sokaklarda kontrolsüz olarak çoğalıyorlar. Aç, sefil ve hasta yaşamla mücadele ediyorlar. Vatandaş şikayetçi

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Sn Tunç Soyer’e İzmir SORUN-ÇÖZÜM BRİFİNG Raporu, Başkanın Talimatları.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer’e,                 İzmir ve İlçelerinde Sahipsiz Hayvanlar İçin                     SORUN ve ÇÖZÜM BRİFİNG RAPORU   İzmir ilçelerinde, “ana hüküm olan KISIRLAŞTIRMA da TEDAVİ de”