Yangın Bölgesindeki Sahipsiz Hayvanlar İçin  CarrefourSA Mama Yardımı

Yangın Bölgesindeki Sahipsiz Hayvanlar İçin CarrefourSA Mama Yardımı

carrefoursa_yangin1.) CarrefourSA ve HayKonfed DOST HAREKETİ PROJESİ kapsamında, CarrefourSA tarafından sağlanan KURU MAMALAR, yangın bölgesinde sahipsiz sokak hayvanlarına bakan gönüllülere UPS Kargo ile gönderildi. Dost Hareketi Projesi içinde, hayvan severlere “Tüketim Fazlası Yenilebilir Gıda” ulaştıran CarrefourSA yönetimine, bu projenin sürdürülebilir olması için fedakarca çabalayan proje ekibine ve aynı gayreti gösteren tüm mağaza müdürlerine minnettarız.
2.) Ayrıca, mamaların farklı şehirlerdeki 40 a yakın adrese tek tek götürülmesi ve teslimini GÖNÜLLÜ olarak yapan UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş ye sonsuz teşekkür ederiz. İlk müracaatımızda hemen EVET diye dönüş yapan UPS  Türkiye ve dinamik ekibi, iyi ki varlar.
3.) Daha önce CarrefourSA nın mama yardımını tüm bölgeye duyurduğumuzda, bize ulaşan tüm hayvan severlerin hepsine mama gönderisi yapıldı.
4.) Köpekler için KURU MAMA isteyenler bize ulaşırlarsa, CarrefourSA mamalarından kalanları da yollayacağız.
5.) Bundan sonra da bu kuru mama desteğini devam ettirmek isteyen kişi ve kurumların bize müracaatı olursa, kendilerine mama isteyen HAYVAN SEVER ADRES bilgilerini doğrudan mama yollamaları için ileteceğiz.
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Adına
Başkan Nesrin Çıtırık.
Not: Gerek köpekler için KURU MAMA ve gerekse mağazalardan “Tüketim Fazlası Yenilebilir Gıda” almak isteyenler aşağıdaki iletişim numaralarına baş vurabilirler.
Nesrin Çıtırık / HayKonfed Başk. 05334458803
Funda Bayrı Ersoy / Baş. Yar. 0 532 6154337
Haydar Özkan / Baş. Yar. 0 506 287 71 45
Nihal Erkoç / Baş. Yar. … 0 541 693 25 35
Tülay Danacıoğlu / Temsilci .. 0 538 519 44 34
CarrefourSA

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Nisan, Mayıs, Haziran Aylarında Tavport.Com Mama Desteği

Nisan/ 2018 1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi Projesi ile bu ay Balıkesir-Erdek, Konya- Akşehir ve Diyarbakır illerindeki mağdur hayvanlar için MAMA desteği sağlayan TAVPORT.COM’ a TEŞEKKÜR EDİYORUZ. Tavport.com, online

CarrefourSA

Teşekkürler Kepez – Dokuma Özgürlük CarrefourSA

DOST HAREKETİ PROJESİ, Teşekkürler CarrefourSa… CarrefourSa ve HayKonfed İşbirliği ile gerçekleştirilen “DOST HAREKETİ PROJESİ” ile, CarrefourSa mağazalarındaki son kullanma tarihi geçmemiş tüketim fazlası ürünler sahipsiz hayvanlara ulaştırılıyor. Dost hareketi projesi

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Şubat 2018 / Balıkesir – Erdek

Erdek’de açlıktan mağdur olmuş  çok sayıda hayvan GENETİC STUDİOS’ un 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Projesine verdiği destek ile hayat buldu. Genetic Studios’ a Minnettarız.