Sayın Bekir Pakdemirli, Siz Hangi Hakla Kurtarılan Hayvanlara Bakan Fedakar Cefakar Gönüllüleri  Aşağılayarak Onlara İSTİFÇİ DERSİNİZ?

Sayın Bekir Pakdemirli, Siz Hangi Hakla Kurtarılan Hayvanlara Bakan Fedakar Cefakar Gönüllüleri Aşağılayarak Onlara İSTİFÇİ DERSİNİZ?

Sayın Bekir Pakdemirli,

Siz hangi hakla belediye ölüm barınaklarından ve kanlı ellerinden kurtarılan hayvanlara bakan fedakar cefakar gönüllüleri  aşağılayarak onlara İSTİFÇİ DERSİNİZ?

Haddinizi biliniz ve bu muhterem insanları AŞAĞILAMAYINIZ.

Türkiye’deki hayvan olan 10 000 lerce EVDEN, sadece 60-70 tanesinde 40-50 kedi vardır. Bu sayıyı KILIF olarak kullanıp, evlerdeki HAYVAN varlığını TAMAMEN YOK ETME amacınını görebiliyoruz.
Çoklu hayvan bakılan hiç bir evde PETSHOPLARDAN toplanmış  hayvanlar yoktur. Hepsi belediye vahşetinden kurtarılmış hayvanlardır, onları tekrar belediye ölüm kamplarına mı yollayacaksınız?
Biz buna izin vermeyiz.  Biliniz ki CAN VERİR AMA CANLARIMIZI VERMEYİZ !!!
Yüreğiniz yetiyorsa, 50 hayvan kapasitesi olan belediye barınağına 500 hayvanı doldurup ÖLÜM İSTİFİ yapan  belediyelere müdahale edin. Ama bunu yapmazsınız, çünkü onlar güçlü siyasi seçilmişler değil mi?
Evine belediyelerin KANLI ELLERİNDEN kurtardıkları hayvanları alan merhametli insanlar yerine, hayvanları barınaklarda buz gibi dar hücrelerde aç susuz, pislik içinde tutan, çoğu kez de kalplerine iğne ile ilaç verip öldüren KANLI BELEDİYELERLE uğraşın.
Sn Bakan, 1389 belediyeden 1200 ünde bakımevi yok. Bu 1200 belediye bakanlığınızın gözünün içine baka baka öldürüyor,  karlı dağlara, çöplüklere, başka şehirlere atıyor. Hayvanlar bir taraftan katlediliyor, öte yandan atıldıkları yerlerde hızla çoğalıyorlar.
HABERİNİZ VAR MI? Yok !

Sn Bakan, bırakın Anadolu’nun 100 lerce katleden belediyelerini, hemen yanı başınızdaki Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Çubuk ve diğer ölüm kampı belediyelerin barınaklarına hiç gittiniz mi?

Oralardaki felaket koşullardan HABERİNİZ VAR MI? Yok!
O halde BİLMEDİĞİNİZ konular üzerinde KONUŞMADAN önce ÖĞRENİN.
TBMM Hayvan Hakları Araştırma Komisyonunun RAPORUNU okuyun, sokakların gerçekleri hakkında bilgilenin.
Hayvanların evlerde ve sokaklarda yaşamalarını güven altına alan 2004 yılında dünyaya örnek olarak çıkartılan Hayvanları Koruma Kanununun ilgili maddelerini sonuna kadar KORUYACAĞIMIZI biliniz.

Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı

pakdemirli_istif

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu Talimatı ile Emniyet ve Jandarma Teşkilatında, Hayvana Şiddet ve Vahşete Karşı Çevre, Doğa ve Hayvan Koruma Şube Müdürlüğü Oluşturuldu.

‘’HAYDİ’’ ile Şiddet Vahşet gören hayvanlara İMDAT ELİ! Hayvanlara olan şiddet ve vahşet, telefonlara indirilecek HAYDİ uygulaması ile bir tek dokunuşla HAYVAN KORUMA POLİSİNE bildirilecek. İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu

Tasarı Eylemleri

Gemlik ”Katliam Yasa Tasarısına Hayır” Eylemi

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI ve HAYVAN DOSTLARI Şu anda saat 14.00’de, yurt çapında, 69 şehirde yapılmakta olan eş zamanlı basın açıklamasında, hayvanların duyulmayan çığlığını duyurmak için binlerce CAN DOSTU ile birlikte

Tasarı Eylemleri

Adana ”Katliam Yasa Tasarısına Hayır” Eylemi

Adana‘da KATLİAM TASARISINA KARŞI BASIN AÇIKLAMASI eylemi yapıldı. Adana Veteriner Hekimler Oda Başkanı Nihat Köse, Adana Kent Konseyi Genel Sekreteri Ekrem Aslan ve Adana Barosu Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Gülşah