Mama Yardımlarınızı Zengin Belediyelere Yollamayın

Sevgili Zenginler, Sanatçılar,Mama Firmaları ve Kuruluşlar;
Allah aşkınıza MAMA yardımlarınızı ZENGİN belediyelere YOLLAMAYIN…
Erzincan Kemaliye’nin KAR ALTINDAKİ Aşağıumutlu köyünden gelen bu İMDAT ÇAĞRISINI dinleyin lütfen. Siz zengin belediyelere MAMA YARDIMI yaparken, sadece Anadolu’nun en uzak köşelerinde değil, Ankara İstanbul ve İzmir’in bile orta göbeğinde mama diye feryat eden çaresiz gönüllüleri ve kar altındaki aç hayvanları düşünün…
Sizlerin  bu mağdur gönüllülere gitmesi gereken mama yardımlarını, zengin belediyelere yollamanız holding sahibine ZEKAT vermek gibi değil mi?
Belediyelere yollanan mamaların  zaten hayvanlara verilmediğini, bir kısmının satıldığını, bir kısmının da depolanıp ziyaretçilere “BAKIN BİZİM MAMAMIZ ÇOK VAR” diyerek göstermek için kullanıldığını biliniz.
Lütfen, sokaklardaki aç hayvanları büyük fedakarlıklar içinde doyurma savaşı veren mağdur gönüllülere MAMA DESTEĞİ VERİNİZ.
Belediyelerin mama alarak barınaklardaki bu hayvanları doyurmaları için, sosyal güçlerinizi kullanarak TALEPTE BULUNUNUZ, belediyeleri zorlayınız.

Nesrin Çıtırık
Haykonfed Başkanı

Not: Erzincan Kemaliye Aşağıumutlu Köyüne mama yollayan RAMAZAN ÖLÇER’e sonsuz teşekkür ederiz.
Anadolu’nun bu ücra köşelerine mama yollamak isteyenlere bu vatandaşların İSİM ADRES ve TELEFON verebiliriz ve mama yollamak isteyen kişiler, mamaları bu uzak coğrafyanın AÇ HAYVANLARINA bizzat kendileri YOLLAYABİLİRLER….

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Belediyeleri CEZA Kapsamına Alın. Görevini Yapmayan Belediye Başkanları Hakkında Soruşturma Açılmasına İzin Verin ki, Çöplüklerdeki KATLİAM DURSUN!

Trafik kazalı bir canı kliniğe getirdik. Klinikte bu yavrucağı gördük. Bu yavruyu çubuk çöplüğünde ağlarken görmüşler. Düşününebiliyor musunuz? Bu soğukta bizler evimizde üşürken bu yavrucak orada çubuk çöplüğünde anne dahi

Şikayet ve Talep

HAYDİ Polisimizin PİTBULL Irkına El koyup “Belediyelerin ÖLÜM KAMPI” Bakımevlerine ÖLÜME Yollaması Hayvan Korumak mıdır?

Sayın Bakanım Süleyman Soylu, Pandemi döneminde gerek kısıtlama genelgeleri ile gerek hayvan hakları genelgeleri ile 100 000 lerce SAHPİSİZ hayvanın açlıktan ölmelerini önlediniz. Size minnettarız. Daha sonra insandan hayvanlara gelen

Şikayet ve Talep

Fethiye’de Çağlar Sitesinde, ”CANİLER” Hayvanlarla Birlikte İNSANLIĞI da ZEHİRLEDİLER..

Çiftlik mah. Çağlar Sit. bulunan ZEHİRLİ TAVUKLARDAN yiyen kediler,köpekler,kargalar,serçeler çırpınarak can verdi Hayvanların bir kısmı halen can çekişiyor. Çağlar Sitesinde ZEHİRLEMEYİ yapan CANİLERİN tespit edilerek, cezalandırılmaları ve bu sitede bulunan