Denizli Baklan’da Sokak Hayvanları İçin  Klinik ve Rehabilitasyon Müjdesi

Denizli Baklan’da Sokak Hayvanları İçin Klinik ve Rehabilitasyon Müjdesi

Denizli Baklan ilçesi saygı deger belediye başkanımız Yusuf Gülsever in daveti üzerine makamında ziyaret ettik. Kendisine misafirperverliğiden dolayı çok teşekkür ederiz.
EgeFed – Ege Hayvan Hakları Federasyonu kurucu derneğimiz olan Çivril doğayı ve hayvanları koruma derneği başkanı olarak yaptıgımız görüşmelerde en kısa sürede Baklan ilçemizde de sokak hayvanları için  klinik ve rehabilitasyon çalışmaları başlatılacagının müjdesini aldık.
BAKLAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ YUSUF GÜLSEVER E BU KONUDAKİ ÇALIŞMALARINDA PROJE DESTEĞİ SÖZÜ VERDİK… Baklan ilçemize hayırlı olmasını dileriz.
EgeFed
baklan_bel_merkez baklan_bel_merkez2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Trabzon Bakımevi Bayram Tatili Boyunca Tam Kadroydu.

Trabzon bakımevi her bayram olduğu gibi, bu bayram da tam kadro hizmet verdi. Türkiye’deki tüm bakımevlerinde tüm tatil günlerinde, hayvanların ihtiyaçlarını karşılayacak, tedavilerini yapacak nöbetçi ekiplerin daimi olarak bulunması hepmizin

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Hayvan Bakımevi İçin Talimat Verdi.

Belediye Başkanı seçildiği takdirde Hayvanları Koruma Kanunu’nu uygulayacağına dair SÖZ VERİYORUM taahhütnamesini imzalayan ve seçilen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, (DOHAS) Doğa ve Hayvanseverler Derneği üyeleri ve Kapaklı yerel gönüllüleri

Genel

Isparta’da 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü ETKİNLİKLERİ

  Sabri Kocabaş / HayKonfed-AnadoluFed-Isparta 4 ekim hayvanları koruma günün kapsamında ısparta hayvan koruma derneği (Ishayko) ve diğer hayvan hakları savunucuları bir etkinlik düzenledi. Orman Ve Su İşleri Bakanlığı 6.