Belediyeleri CEZA Kapsamına Alın. Görevini Yapmayan Belediye Başkanları Hakkında Soruşturma Açılmasına İzin Verin ki, Çöplüklerdeki KATLİAM DURSUN!

Trafik kazalı bir canı kliniğe getirdik. Klinikte bu yavrucağı gördük. Bu yavruyu çubuk çöplüğünde ağlarken görmüşler. Düşününebiliyor musunuz? Bu soğukta bizler evimizde üşürken bu yavrucak orada çubuk çöplüğünde anne dahi yok, yalnızca ağlıyor.
İşte bütün BELEDİYELER CEZA kapsamına alınsın diyoruz ya, Türkiye’nin bütün illerinde ilçelerinde 1389 beldede inanın durum vaziyet aynı.Bütün çöplüklerde bu masumlar böyle. Şuna bakın ya! Allah için bu canın hiç mi kıymeti yok? Bu canın kıymeti yoksa buna can vereninde mi kıymeti yok?
Bu canların çöplüklerde zelil olmaması için, bu canların çöplüklerde acılar içinde can vermemesi için, sayın milletvekilleri yeter artık! Allah rızası için belediyeleri CEZA kapsamına alın.
Görevini yapmayan belediye başkanları hakkında soruşturma açılmasına izin verin ki, çöplüklerdeki KATLİAM DURSUN!
#BelediyelerCezaKapsamınaAlınsın
Haydar Özkan
HayKonfed Başkan Yardımcısı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

SOKAKLAR, hayvanların yaşam alanıdır!!!

Hayvanları ŞEHİRLERDEN SÜRGÜN EDECEK kararları alan Balıkesir İl Hayvanları Koruma Kurulunun yasaya aykırı bu BU SÜRGÜN KARARINI iptal ettirmesini Orman Su İşleri Bakanlığından talep eden ekteki yazıya lütfen katılım sağlayınız.

Belediye Vahşeti

Elazığ / KEBAN Belediyesi İlçedeki bütün KÖPEKLERİ bu gün İŞKENCE ederek TOPLADI.

Kanun dışı toplama yapan Keban belediyesi hakkında soruşturma açılması ve toplanarak ÖLÜME TERK edilen hayvanların alındıkları yere geri bırakılması için aşağıdaki şikâyet yazısını CİMERE den gönderelim. Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu

Şikayet ve Talep

Karamanköy’de köpeğin 3 bacağını kesen faillerin araştırılması

Konu: Balıkesir Altıeylül ilçesi Karamanköy’de köpeğin 3 bacağını kesen faillerin araştırılması hk. Bilgi ve Gereği için: Valilik Yüksek Makamı, Kaymakamlık, Orman Su İşleri Bakanlığı Bölge ve Şube Müdürlüğü Balıkesir Valilik