HAYDİ Polisimizin PİTBULL Irkına El koyup “Belediyelerin ÖLÜM KAMPI” Bakımevlerine ÖLÜME Yollaması Hayvan Korumak mıdır?

Sayın Bakanım Süleyman Soylu,

Pandemi döneminde gerek kısıtlama genelgeleri ile gerek hayvan hakları genelgeleri ile 100 000 lerce SAHPİSİZ hayvanın açlıktan ölmelerini önlediniz. Size minnettarız. Daha sonra insandan hayvanlara gelen vahşeti önlemek için Doğa Çevre Hayvan Koruma Polisini yani bizim tabirimizle HAYDİ polisini oluşturdunuz, yine size minnetar olduk ve umlutla bekledik.

Fakat sayın bakanım, uygulamada, maalesef, HAYDİ polisi, ki ekipler canavar gibi dinamik enerjik  insanlardan oluşmasına rağmen, HAYDİ polisi  talimatnamedeki bazı maddeler nedeni ile hayvanları ölüme götüren bir yapıya kavuştu.

Sayın Bakanım, size anlatıyorum.
1. Hayvanları Koruma Kanunu yılan çıyan akrep tehlikeli tehlikesiz  ayırmadan bütün hayvanları koruma altına almıştır.
2. Türkiyenin bir pitbull ve yasaklı hayvan gerçeği var. Türkiye”de maalesef şimdiye kadar pitbullar ve benzeri hayvanlar  serbeste üretildiği, satıldı, dövüştürüldü. Bunu devlet mekanizmaları  asla denetlenmedi.
Bu hayvanlardan ailelere düşen kedi köpek ve çocuklar ile büyüyen  hayvanlara ise  şimdiye kadar DKMP müdürlükleri  tarafından, şu anda da daha güçlü olan İçişleri Bakanlığının HAYDİ polisi tarafından el konuyor.
Ve NEREYE götürülüyor biliyor musunuz Sayın Bakanım?
Belediyelerin Ölüm kampı barınaklarına götürülüyor.
Niçin ölüm kampı? Belediyeler bu hayvanların iyi olanlarını sattılar, hasta olanlarını kötü olanlarını öldürdüler, bir kısmı da kendiliğinden ölsün diye metrelik kafeslerde ölüme mahkum oldular.
Peki ben size soruyorum? Bu hayvan korumak mıdır? Hayvan koruyan bir kuruluşun gidip bir köpeğe el koymak gibi bir talimatnanede  madde olması doğru mudur sayın bakanım?
Ve BİZ SİZİN  hayvanlarımız için yaptığınızı 100 yıllarca unutmayacağız, ölünceye kadar unutmayacağız.
Ama büyük iyi niyetlere kurduğunuz HAYDİ, katliamlara, bir taraftan üretilen bir taraftan aile elinde el konan PİTBULL KATLİAMLARINA sebep olan bir oluşum haline dönmek  üzere.
O eşsiz vizyonunuzla merhamet ve vicdanınızla bunu engelleyeceğinizi, biz 1000 lerce hayvanseverin sesine kulak vereceğinize inanıyoruz.

Nesrin Çıtırık
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı.
HayKonfed
05334458803
============================
Üst yazısını aşağıya aldığım PİTBUL lara ilişkin YASAL TALEPLERİMİZİ okumak için LİNKİ TIKLAYINIZ.
Belediye Bakımevlerinde Esir Edilen PİTBULL ve Benzeri Köpekleri SAHİPLERİNE KAYYUM OLARAK VERİLSİN.
Binlerce PİTBULL ve benzeri hayvanlar rezil belediyelerin ölüm kampı bakımevlerinde hücrelerde işkence zulüm altında can veriyorlar. KORONA sonrası durum daha felaket oldu. GENELGE ile bu hayvanların ailelerine KAYYUM olarak teslimini istiyoruz. Çünkü, KORONA SÜRECİNDE belediye bakımevlerinde görevli, besleme, bakım, kısırlaştırma ve tedavi hizmetleri en aza indirilmiştir. Bu bakımevlerine bu hayvanları götürmek, zulüm ve ölüm emirlerini vermekle eşdeğerdir. YAZININ DEVAMI İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ.

https://www.facebook.com/haykonfedkurumlarayazismavecagrilar/photos/a.130286820708549/787993721604519/

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Kaman Savcılığı Adli Soruşturma Başlattı.

Kırşehir Kaman’da UYUŞTURUCU oklu iğne ile yasalara aykırı olarak köpekleri işçilere vurdurtan Belediye Başkanı ve Veterineri hakkında Kaman Savcılığı ADLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI. Belediye işçisinin içinde UYUŞTURUCU olan OKLA köpek yerine

Şikayet ve Talep

ZABITANIN, sahipli -sahipsiz hayvana müdahalesi YASAYA AYKIRIDIR.

İZİN VERMEYİN!!… Adıyaman Gölbaşı Belediyesinde, köpekleri uyuşturucu iğnelerle toplayıp, bir çoğunun ölümüne neden olan ZABITA ekipleri ve talimatı veren zabıta müdürü hakkında görevi kötüye kullanmaktan ADLİ İDARİ işlem başlatılmıştır..Bu örneği

Şikayet ve Talep

DKMP İl Müdürlüğüne, THY Yönetimi Beslemeyi Yasakladı.. Besleyenlerin Kimlik Bilgilerini Aldı!

İstanbul DKMP İl Müdürlüğüne, THY nın beslemeyi yasaklayan yazılı bildirimi , sadece bir havalimanı için değil , THY bulunduğu her yer için geçerlidir. Yani bu YASAK, Yeşilköydeki Genel Müdürlükten, Yenibosna