HayKonfed Olarak Gümüşhane Valisi, Belediye, Kurumlar ve Bölgeleri Ziyaret Ederek Hayvanların Durumları Hakkında Temaslarda Bulunduk.

HayKonfed Olarak Gümüşhane Valisi, Belediye, Kurumlar ve Bölgeleri Ziyaret Ederek Hayvanların Durumları Hakkında Temaslarda Bulunduk.

Gümüşhane Belediyesi, KaradenizFed Başkanı Nihal Erkoç, Genel Sekreter Tülay Danacıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Akyüz ve Gönüllü Sevim Köprülü ile ziyaret edildi. Ziyaretlere DKMP Gümüşhane Müdürlüğü de katıldı.İlk ziyaret çöplük bölgesine yapıldı. Çok az sayıda köpek gördük.


İkinci ziyaret bakımevine yapıldı. Orada görülen eksiklikler tespit edilerek yetkililere çözüm önerileri ile sunuldu.
Kısırlaştırma devam ediyor.


Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ziyeret edilerek, eksiklikler çözüm öneri ile aktarıldı. Sayın Başkan sağolsun çözüm için talimatlar vererek takipçisi olduğunu bildirdi.
Gümüşhane DKMP Müdürü İlbeyi Aydın ziyaret edildi. Her zamanki mütevaziliği, görevine hassasiyeti ve misafirperverliği  için teşekkür ederiz.

Akabinde Gümüşhane Valisi Sayın Kamuran Taşbilek’i ziyaret ettik. Sayın Vali ile 11172, 12867 ve 13498 Sayılı Genelgeler hakkında görüşüldü. Sayın Valimiz aktarılan eksiklikler için çok hassas davranarak gerekli talimatları vermiştir.
Kendisine teşekkür ederiz.

Ziyaret süresince bizleri yalnız bırakmayan Gümüşhane canlarının can dostu gönüllü Sevim Köprülü’ye misafirperverliği için teşekkür ederiz.


HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Manşet

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’in Hayvan Haklarına İlişkin Tarihi Konuşması

Seferihisar Belediye Başkanı ve şimdi de İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Sayın Tunç Soyer’in, Seferihisar’da, “Hayvan Hakları Çalıştayı ve Şenliği” etkinliğinde yaptığı TARİHİ konuşmayı sizinle paylaşıyoruz. Bir belediye başkanı

Haberler

ORDU ORMAN VE SU İŞLERİ İL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANAN YASAL UYARI AFİŞLERİ PERŞEMBE İLÇESİNDEN SONRA ÜNYE İLÇESİNE DE ASILDI.

ORDU/ÜNYE İlçesinin önemli noktalarına sokak hayvanlarının korunması, zarar verilmemesi aksi durumun cezaya tabi olduğunun bilinmesi adına Yasal Uyarılı Bilgilendirme Afişler asıldı. Diğer ilçelere de afişlerin asılması temennisiyle; bu duyarlı yaklaşımından

HayKonfed Anadolu İmdat Turları

HayKonfed Turhal Çalışması

01/08/2017 Tarihinde saat 08:00’de Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Tokat temsilcimiz Nihal Erkoç, Niksar temsilcimiz Dilek Subaşı, danışmanımız Ramazan Etci ile birlikte Turhal belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Muzaffer Eyimaya, veteriner hekim