HayKonfed Olarak Gümüşhane Valisi, Belediye, Kurumlar ve Bölgeleri Ziyaret Ederek Hayvanların Durumları Hakkında Temaslarda Bulunduk.

HayKonfed Olarak Gümüşhane Valisi, Belediye, Kurumlar ve Bölgeleri Ziyaret Ederek Hayvanların Durumları Hakkında Temaslarda Bulunduk.

Gümüşhane Belediyesi, KaradenizFed Başkanı Nihal Erkoç, Genel Sekreter Tülay Danacıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Akyüz ve Gönüllü Sevim Köprülü ile ziyaret edildi. Ziyaretlere DKMP Gümüşhane Müdürlüğü de katıldı.İlk ziyaret çöplük bölgesine yapıldı. Çok az sayıda köpek gördük.


İkinci ziyaret bakımevine yapıldı. Orada görülen eksiklikler tespit edilerek yetkililere çözüm önerileri ile sunuldu.
Kısırlaştırma devam ediyor.


Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ziyeret edilerek, eksiklikler çözüm öneri ile aktarıldı. Sayın Başkan sağolsun çözüm için talimatlar vererek takipçisi olduğunu bildirdi.
Gümüşhane DKMP Müdürü İlbeyi Aydın ziyaret edildi. Her zamanki mütevaziliği, görevine hassasiyeti ve misafirperverliği  için teşekkür ederiz.

Akabinde Gümüşhane Valisi Sayın Kamuran Taşbilek’i ziyaret ettik. Sayın Vali ile 11172, 12867 ve 13498 Sayılı Genelgeler hakkında görüşüldü. Sayın Valimiz aktarılan eksiklikler için çok hassas davranarak gerekli talimatları vermiştir.
Kendisine teşekkür ederiz.

Ziyaret süresince bizleri yalnız bırakmayan Gümüşhane canlarının can dostu gönüllü Sevim Köprülü’ye misafirperverliği için teşekkür ederiz.


HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Tarım ve Orman Bakanlığına, Hayvanlara Vahşetin Durması İçin Cezalar 2 Yıldan Başlamalı

Her yerden BELEDİYE VAHŞETİ ve ZULMÜ haberleri yağmur gibi yağıyor. Belediye barınakları ölüm kampı, toplama en vahşi şekilde yapılıyor. Belediye başkanları HAYVANLAR yok ettirirken, gönüllülere her türlü psikolojik baskı ve

Haberler

SEYHAN Belediyesinden MUHTEŞEM BİR ÖRNEK “KEDİ KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ Merkezi”

Türkiye’nin bütün belediye başkanları, Adana Seyhan Belediyesinin şehrin en işlek ana caddesinde kurduğu “KEDİ KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ Merkezini” görmeli. Bu merkez, bir binanın giriş katında, gönüllülerin AĞIR MİSAFİR muamelesi gördüğü,

HayKonfed Anadolu İmdat Turları

Haykonfed – Erzurum / Çat Çalışması

ERZURUM / ÇAT 08/08/2017 Tarihinde saat 13:00’da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç, Ramazan Etci ve Semra Şimşek ile birlikte Erzurum’un Çat ilcesinde Belediye Baskan Yardımcısı Mazhar Özdemir ile