Ölüm Kampı Belediye Barınaklarındaki Zulüm ve Vahşet Durdurulmalı.

Sayın Vali ve Kaymakamlara Seslenişimiz, Belediye başkanlarına uyarımız, hayvan severlere de bilgilendirmedir: 
İçişleri bakanlığının 11172 sayılı Sn. Süleyman Soylu imzası ile yayınlanan genelgesi, vali ve kaymakamlara barınakları inceleme, ziyaret etme denetleme görevi veriyor. Ayrıca yine sayın vali ve kaymakamlara belediyelerin hayvanları koruma kanununa uygun olarak çalışıp çalışmadıkları konusunda denetleme ve soruşturma açma görevi veriyor. Ayrıca gerekirse İçişleri Bakanlığından da soruşturma istenmesini hükme bağlamış durumda. 
Sayın Vali ve Kaymakamlarımız, Belediyeler öldürüyor, ölüm kampı barınaklarda acılı ölümlere mahkum ediyorlar. Başta kısırlaştırma olmak üzere belediyelerin görevlerini yapmalarını sağlamanızı bekliyoruz.


Nesrin Çıtırık / Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı


Not:
1. Tüm hayvan severler, genelgeleri ezberleyip, illerde valiliğe ve ilçelerde de kaymakamlığa yazı ile BAŞ VURMALI, yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini madde madde müracaat etmelidirler.

2. Bakımevi olan yerlerde, BAKIMEVİ DENETİMİ için hazırladığımız “Valilik ve Kaymakamlığın BAKIMEVİ Ziyaretlerinde Denetlenecek Önemli Hususlara İlişkin DENETİM REHBERİ” yazısının çıktısını ekteki linkten alarak, müracaatın ekine koyunuz.
https://www.facebook.com/103789538160717/posts/104886988050972/

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Ankara Büyükşehir Belediye Başakanı’na, Hayvanlara Uyguladığı İŞKENCE için Soruşturma Açtırılmasını Talep Ediyoruz

Sayın Milletvekili ÖZLEM ZENGİN, Hayvanları SÜRGÜN ve ÖLÜME mahkum edecek KATLİAM YASA TASARISI daha kanunlaşmadan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna emri ve bilgisi ile dağ başında telle çevrilerek yapılan

Şikayet ve Talep

Sayın Valiler ve Kaymakamlarımız, Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesinde “Sokak Hayvanlarını Bekleyenler” Ayrı Bir Madde Olarak ( j ) Bendinde Yer Aldı.

Sayın Valiler ve Kaymakamlarımız, Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesinde “SOKAK HAYVANLARINI BESLEYENLER” ayrı bir madde olarak ( j ) bendinde yer aldı. Burada bir izin, müracaat veya listede isim gibi bir

Şikayet ve Talep

Belediyelerin Ölüm Kampı Büyük Bakımevleri Kurmalarına Karşıyız.

Belediyelerin OYA TAPAN hayvan düşmanı başkanlarının, BÜYÜK DEV BAKIMEVLERİ açma kılıfı ile ölüm zulüm merkezleri oluşturma tuzağına düşmeyelim. Belediyeler 1000 lerce hayvan konacak büyük yüksek maliyetli Bakımevlerini, İNŞAAT sürecinde çıkar