Ankara Sincan Belediyesi Rehabilitasyon ve Kısırlaştırma Merkezini Ziyaret Ettik.

Ankara Sincan Belediyesi Rehabilitasyon ve Kısırlaştırma Merkezini Ziyaret Ettik.

Tek çözüm KISIRLAŞTIRMADIR.
Ankara Sincan Belediyesi Rehabilitasyon ve KISIRLAŞTIRMA merkezini, Ankara DKMP, Haykonfed Ankara Temsilcisi Tülay Danacıoğlu ve Sohayder Başkanı Gültekin Karaoğlu ile ziyaret ettik.
3 Veteriner Hekim ile KISIRLAŞTIRMA devam ediyor.  Yeni yer çalışmaları hızla ilerliyor.
Can dostları için KISIRLAŞTIRMA MERKEZİ kuran ve 3 veteriner hekim ile veteriner teknikeri alarak kısırlaştırmayı kendi bünyesinde başlatan Sayın Başkan Murat Ercan ve çalışmaları özveri ile yürüten Sayın Müdür Özgür Uyanık’a Teşekkür ederiz.

Haydar Özkan
HayKonfed Başkan Yardımcısı

sincan_rm_ziyaret

sincan_rm_ziyaret2

sincan_rm_ziyaret4

sincan_rm_ziyaret3

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

AnadoluFed – Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu 1. Bölgesel Toplantısı Antakya’da Gerçekleştirildi

AnadoluFed – Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Bölgesel Toplantısının 1. Gününde genel çalışmalar ve bölgesel sorunlar üzerine sunumlar gerçekleştirilirken, ikinci gün eğitim çalışmaları yapıldı. İskenderun Kedi Bakımevleri açılışı gerçekleştirildi ve Hatay

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Edirne – 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla MarmaraFed üyesi, Edirne Hayvanları Koruma Derneği (EDHAYKO) ve Orman ve Su İşleri İl Müdürlüğü işbirliğinde üzerlerinde hayvan resimli temalar içeren defterler, ilkokul öğrencilerine dağıtıldı.

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

İstanbul / Ataşehir Esin Sitesi’nde sokak hayvanları ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptık.

Şeyda Şenoğlu-Haykonfed İstanbul/Ataşehir Esin Sitesi’nde sokak hayvanlarının ve gönüllülerin yaşadığı sorunlar ve çözümüne yönelik bilgilendirme toplantısı yapılarak site yönetimine Hayvanların yasal haklarını içeren bilgilendirme ve uyarı yazısı gönderilmiştir. Süreç gönüllülerimiz