4 Ekim Hayvanları Koruma Günü KUTLU OLMASIN!

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü KUTLU OLMASIN!

Belediye vahşeti ve insan şiddetine karşı KANUN çıkarılmadı!.
Belediyeler vurup, zehirleyip, barınaklarda aç susuz, pislik içinde, metrelik hücrelerde hastalıklarla işkenceli ölüme mahkum ediyor..
İnternet ve sosyal medya sayfaları, “DÖVÜŞLER, ÜRETİMLER, SATIŞLAR ve HAYVANLARA VAHŞET” haberleri ile dolu.
Belediye vahşeti, insan şiddeti, üretim, yasa dışı ithalat, hayvanat bahçeleri, dövüşler, deney, sirk ve yabanda zulüm ve vahşet altında olan milyonlarca hayvan var. Ama onları koruyacak bir KANUN YOK..4 Ekim Hayvanları Koruma Günü KUTLU OLMASIN….
Tbmm Hayvan Hakları Araştırma Komisyonu RAPORUNUN tüm maddeleri esas alınarak kanunun çıkarılmasını istiyoruz.
HayKonfed
4ekim_kutlu_olmasin

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Manşet

Olmadı Sayın Cumhurbaşkanım, OLMADI.

Katliamcı BELEDİYELER, talimatınızı fırsata çevirip, “TOPLU BELEDİYE KATLİAMLARINI” başlattılar.​ Bakımevi hiç olmayan belediyeler de 1000 lerce köpek topluyor, barınak kapasitesi 100 köpek olan belediyeler de 1000 lerce köpeği topluyor. ​

Protesto Ediyoruz!

Yozgat/Sorgun Belediyesi Barınak Vahşeti

Sorgun sokaklarından toplanan köpekler ne mi oluyor? Asla kanunlara,insanlığa,dine uygun olmadan toplanan zavallı hayvanlar,barınak denilen ölüm kampında kaderine terkedilerek ölüyor.Üstelik ölmüş olarak görünen iki genç köpek dışındaki “TÜY BİRİKİNTİSİ”zannedebileceğiniz şeyler

Protesto Ediyoruz!

Ankara Sürdürülebilir Ölüm Barınağı

BİNLERCE KÖPEK Ankara’da donuyor… Ankara Büyükşehir Belediyesinin Tarım Orman Bakanlığı onayı ile dağın tepesinde boş arazi çevirip kurduğu, içine 2000 e köpeği taşıdığı “Ankara Büyükşehir Belediyesi ÖLÜM BARINAĞINDA” felaket yaşanıyor.