2017 yılında Yalova Belediye Barınağında Boğarak Öldüren, Canlı Canlı Gömen ve Halen Görevde Olan Katliamcı Ekip Görevden Alınsın!..

Yalova Belediyesi, Kadıköy Beldesinden topladıkları köpekler için barınağa giden gönüllüye Veteriner İşleri Müdürü  : ‘’VALİLİK EMRİ İLE ALDIM.. ASLA BIRAKMAM..İNSANI DÜŞÜNÜRÜZ.BEN ÖTENAZİCİYİM…BENİ KİMSE SEVMEZ ‘’ demiş. Gönüllü ile Veteriner İşl. Müdürü E.F nin  tam konuşmasını aşağıda okuyunuz.

Veteriner İşleri Müdürünün ”Sokakta köpek kalmayacak” diye talimatı olduğunu ifade ettiği Vali YARDIMCISI Mehmet Bahattin Atçı ile görüştük. Sn Vali Yardımcısı asla böyle bir talimatı olmadığını söyledi. Yalova Belediyesinin KATLİAMCI EKİBİ şimdi de utanmadan Valilik Makamı adını kullanıyor.

Yalova Belediye başkanı Mustafa Tutuk, sizden önceki dönemde barınakta hayvanları boğarak öldüren, canlı canlı gömen ve suçu ispatlanarak Bakanlık tarafından ceza kesilen KATLİAMCI EKİP eski başkan tarafından göreve geri getirildi . O günden bu yana barınakta şifreli kapılar, yasaklı bölümler ve gönüllülere giriş yasağı var. Toplanan hayvanların akıbetleri bilinmiyor.

KATLİAMCI EKİBİ GÖREVDEN ALINIZ
Yalova Valisi Sn. Muammer Erol, ”Valilik talimatı ile sokakta hayvan kalmayacak, topluyorum asla bırakmam, ben ötenaziciyim” diyen, 2017’de barınakta yüzlerce hayvanın ölüm emrini veren Veteriner İşleri Müdürü E. F. hk da devletin güvenirliğini ve itibarını zedelemekten adli idari soruşturma açınız. İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Müfettişi istenerek, Veterinerliğin tüm uygulamaları hk TEFTİŞ başlatılmasını sağlatıp bu ekibi ve Veteriner İşleri Müdürünü E.F GÖREVDEN ALINIZ.

Nihal Kasa
Marmarafed Başkanı
_________________________________________________________
Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü ile Gönüllünün konuşması:
_______________________ ___________________________________
==Gönüllü : Hayvanlarımızı tekrar sokağımıza bırakmanızı istiyoruz.

==Yalova Belediyesi Veteriner Müdürü : Vali yardımcımızın emri ile aldık asla bir daha o sokakta köpek olmayacak
Bana kalsa sokakta hiçbir köpek yaşamamalı. Ben ÖTENAZİCİ olduğum için beni kimse sevmez buraya çok uyuzlu hasta sakat kötü durumda olan köpekler geldiği zaman 2 tane veteriner çalışanım imza atınca üçüncüsüne bakmadan mührü basıyorum UYUTUYORUZ

==Gönüllü : Biz köpeklerimizi istiyoruz onları uyutacak mısınız?

==Yalova Belediyesi Veteriner Müdürü : Size 10 gün müsaade yer belirleyin nereye götürürseniz götürün ama orada olmayacak. Sokakta bir tane bile istemiyorum vali yardımcısının emri var .Orayı unut

==Gönüllü : Onlar orada doğdular . Başka yerde aç kalırlar
Yalova Belediyesi Veteriner Müdürü : Orası asla olmaz unut vali yardımcısının emri böyle ..
Konuşma bitti ..

Gönüllü: Konuşma boyunca bana öldürmenin gerekliliğini savunan cümleler söyledi..

Not: Görüntüler 2017 Yılına aittir.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Kayseri Barınağı kakkında Mehmet Özhaseki’ye Sunulan Rapor (14 Eylül 2012)

Tarih: 14 Eyl 2012 Kayseri Barınağı Kime:   Sayın Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Bilgi:    Sayın Şerif Yılmaz, Kayseri Valisi Sayın Abdullah Gül, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Başkan,

Belediye Vahşeti

Denizli – Acıpayam Sıraçalık Köyünde Vahşet!

Onlarca hayvan oklu iğnelerle katledildi, yol kenarlarında araba altında kalarak can verdi, soğuk ve açlıktan öldüler. Denizli’de katliam var.    

Suç Duyuruları / Soruşturma Talepleri

Hatay Büyükşehir Belediye Barınağında Yaşanan Vahşet İçin Valilik İnceleme Başlattı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Barınağında yaşanan VAHŞET için pazar günü iletişime geçerek inceleme başlatılması talebimize istinaden talimat vererek inceleme başlatıp gereğini yaptıran Sayın Valimiz Rahmi Doğan’a Teşekkür ederiz. Haydar Özkan HayKonfed