Adapazarı Belediyesi Personeline 2 Kat, Veteriner Hekime 2 Kat Ceza Yağdı.

Adapazarı Belediyesi Personeline 2 Kat, Veteriner Hekime 2 Kat Ceza Yağdı.

adapazari_bel_cezaAdapazarı Belediyesi gecici hayvan bakımevi çevresinde  bir kısmı ölmüş bir kısmı da yarı canlı olarak gömmeye götürürken yakalanan ve videosu çekilerek ıspatlanarak açığa çıkan olaydan sorumlu veteriner hekim (!)  GÖREVDEN ALINARAK yerine yeni bir hekim getirilmiştir. Aynı zamanda da ilgili müdürlerin de görevlerine son verilmiştir.
İçişleri Bakanlığı müfettişleri tarafından ifadesi alınan  veteriner hekime (!) Hayvanları Koruma kanunu mad:13 ve 14 (a) uyarınca, 2 kat olmak üzere idari para cezası kesilmiştir. Veteriner Hekim (!) bundan sonraki süreçte eli hayvanlara değmeden çalışmaya devam edecektir.
Derya Yücesan
Haykonfed YK Üyesi
Marmarafed Başkan Yardımcısı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Denizli – Acıpayam Sıraçalık Köyünde Vahşet!

Onlarca hayvan oklu iğnelerle katledildi, yol kenarlarında araba altında kalarak can verdi, soğuk ve açlıktan öldüler. Denizli’de katliam var.    

Protesto Ediyoruz!

İzmir – Kiraz Belediyesi BARINAĞI ÖLÜM KAMPI

Kiraz Belediyesi barınağının ”tedavi ve kısırlaştırma olmayan”, hastalıkların birbirine bulaştığı, pislik ve mikrop içindeki fiziki koşulları,  büyük ölçüde pislikten oluşan çöpün, bozulmuş gıdaların, zaman zaman da ölmüş hayvanların gelişigüzel çöpe ve aynı zamanda topluma açık olan ”dere

Belediye Vahşeti

Adıyaman/Gölbaşı Belediyesi Hayvanları Barınak Adı Altındaki Ölüm Kampına Topluyor.

Adıyaman/GÖLBAŞI Belediyesi hayvanları barınak adı altındaki ÖLÜM KAMPINA topluyor. Besleme yok, kısırlaştırma yok, veteriner hekim yok. Köpekler ölen arkadaşlarını YİYORLAR. Gölbaşı Belediyesinin bu VAHŞETİ durdurması için yazıyı CİMER’e göndermeliyiz Karadeniz