Ayazağa Ormanlarında Belediye Vahşeti!

Çok sayıda kediyi öldürerek torbalara koyup, ayrıca kör, engelli ve yavru olan bazılarını da canlı canlı yine torbalara koyarak SARIYER ilçesindeki AYAZAĞA ormanına atan KATLİAMCI BELEDİYE, BU KEZ HESAP VERECEKSİN!
SARIYER Belediyesi sorumluluk alanı olan Ayazağa ORMANINDA poşetler dolusu ÖLDÜRÜLMÜŞ kedi, bir kısmı da canlı ama ölsünler diye atılmış çoğu yavru olan KÖR, ENGELLİ, HASTA kediler bulundu..
Yakın bir bölgede ayrıca içi ÖLDÜRÜLMÜŞ KEDİ DOLU çok sayıda BAŞKA poşetler bulundu.
Dün gece bildirilen bu vahşete ilişkin, gece emniyet ve ilgili kurumlara tüm bilgileri ilettik. Sabah, Sarıyer Kaymakamı, İlçe Emniyet Müdürü, Ayazağa Emniyet Amiri ve ayrıca Hayvan Polisi, İlçe Tarım Müdürü, DKMP 1. Bölge Müdürü ve İstanbul DKMP ile görüşerek bugün tüm kurumların ekipleri ve ayrıca İBB ekipleri ve Show Tv ile olay yerine gittik. Geniş çaplı soruşturma ve inceleme başlatıldı. Gece veya sabah erken saatlerde, bu katliamcı belediye buraya gelerek öldürülmüş hayvanların bulunduğu poşetleri YOK ETMİŞ.. Bu görüntülerde yer alan hasta, engelli hayvanların da hiçbiri yoktu…..Hasta ve canlı kedilerden sadece 1 tanesi bulunabildi. O da İbb Cebeci bakımevinde tedaviye alındı. Öldürülmüş kedilerin bulunduğu poşetlerden de sadece 1 tanesi bulundu.. Öldürmede kullanılan ilacın tespiti için öldürülmüş kediler, İlçe Tarım tarafından otopsi yapılması üzere alındı….Kedileri yakalamak için bölgeye kapanlar kuruldu.. Yarın ve sonraki günlerde İBB ekipleri ile gönüllüler orada hiç hayvan kalmaması için bölgeyi kontrol edecekler.

Görgü tanıklarının ifadeleri ile bu ORMANLIK alana gün aşırı, sabah çok erken saatlerde Bahçeköy’den  giriş yapan bir Belediye aracının görüldüğü bildirildi.. Ormanlık alanda görülen başka belediye araçları hk ihbarlar gelmektedir. Belediye adı telaffuz ediliyor olsa da MOBESE kameralarından o belediye araç/ları adı resmen kesinlik kazanana kadar belediyenin adını şimdilik açıklamıyoruz. Haykonfed olarak bu belediye ve şüpheli diğer belediyeler hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk.
Ayrıca, Belgrad ormanlarının içinde ; Ayazağa Yeşiltepe mesire alanından yaklaşık 4 km sonra solda bulunan Halim Çeşme’sinin bulunduğu bölgeye de daha önceden sıklıkla poşetler dolusu öldürülmüş hayvanlar atıldığı ormanda spor yapan çok sayıda görgü tanıkları tarafından bildirilmektedir. Bu vahşetleri yapan hangi belediye/ler ise ilk olmadığı, yıllardır bu vahşetlerin yapıldığı açık biçimde görülmektedir.

Haykonfed
Marmarafed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Ankara Belediye Başkanı MUSTAFA TUNA, Utanmalısın

Ankara Belediye Başkanı MUSTAFA TUNA, utanmalısın. Bu hayvanlara bu zulmü reva gördüğün için ve güçlü devletimizi bu şekilde ACZ içinde gösterdiğin için UTANMALISIN. ‼Paşa Enver Baysa, Ankara Büyükşehir Belediyesini KÜÇÜK

Protesto Ediyoruz!

İzmir – Kiraz Belediyesi BARINAĞI ÖLÜM KAMPI

Kiraz Belediyesi barınağının ”tedavi ve kısırlaştırma olmayan”, hastalıkların birbirine bulaştığı, pislik ve mikrop içindeki fiziki koşulları,  büyük ölçüde pislikten oluşan çöpün, bozulmuş gıdaların, zaman zaman da ölmüş hayvanların gelişigüzel çöpe ve aynı zamanda topluma açık olan ”dere

Belediye Vahşeti

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay Bu Açıklamalarına Karşılık Soruyoruz?Cevap Ver!

Bu soruların cevaplarını da kamuoyuna açıkla. 1. Eğer o barınakta KISIRLAŞTIRMA yapmış olsaydın, “köpek sayısının çokluğunda şikayet eden ağlamaklı anneler” olmayacaktı. Yani, KISIRLAŞTIRMA yapılmadığı için artan köpeklerden dolayı, hem ANNELER