Affet Bizi RÜZGAR .. Koruyamadık… Bu Vebal Hepimizin..

Rüzgar PİTBULL, ailesi ve çocukları ile yaşarken, TARSUS DKMP “Kanun” gereği ona el koydu. Ailesinin çırpınmaları, çocukların ağlamaları, kendilerini yerden yere atmaları kar etmedi.
Rüzgar PİTBUL adeta bir suçlu gibi barınağın F tipi hücrelerinde MÜEBBET HAPSE MAHKUM edildi.
Rüzgar, evini ailesini özlüyordu. Yemedi, içmedi. Kendini kurtaracak İYİ İNSANLARI bekledi. Umutla.
Fakat “Hayvanları Koruma Kanunu” Rüzgarı korumuyordu. Çocukların sevgilisi RÜZGAR tehlikeli idi.
İnsanları kesenler, vuranlar, bıçaklayanlar, çocuklara tecavüz eden amcalar, komşu dedeler, abiler, cinayet işleyenler, gıdalarımıza kimyasal koyup bizi içten içe öldürenler TEHLİKELİ değildi.
Çocukların oyun arkadaşı RÜZGAR TEHLİKELİ idi.
Eski adı ile Orman Su İşleri Bakanlığnın yeni adı ile Tarım Orman Bakanlığının masa başı bürokratları TEHLİKELİ kararını ve ÖLÜM KARARINI vermişti.
Rüzgar’ı ailesinden kopartan TARSUS DKMP, onu barınağa götürdü. Rüzgar günden güne soldu, tükendi. Yemedi içmedi. En son ailesi ona çok sevdiği ET YEMEĞİ götürdü. Rüzgar onu yedi, gözlerinden yaş geldi.
Ve RÜZGAR ÖLDÜ.
Pitbulların üremesine satılmasına dövüştürülmesine, o adamlar tehlikel ve mafya diye korkudan SEYİRCİ kalan TARIM ORMAN BAKANLIĞI bürokratları, çocukarın sevgilisi olan AİLELERİ ile yaşayan PİTBULLARA el koymak konusunda aslan gibi görevlerinin başındalar.
Rüzgar ÖLDÜ…
Rüzgar ÖLDÜ…
Çırpındık ama onu biz değil ÖLÜM KURTARDI…
Kahrolsun bu ölüme SEBEP OLAN HERKES…
Affet Bizi RÜZGAR .. Koruyamadık…
Bu Vebal Hepimizin…
YASA ÇIKANA kadar ailesi ile yaşayanların Kayyum Olarak Sahiplerine Verilmesi için Genelge Yayınlanmasını talebimizi yineliyoruz..
Haykonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Tunceli Geçici Bakımevi – Rehabilitasyon Merkezi Açılışa Hazırlanıyor.

Cihan Karaca / HayKonfed-AnadoluFed Tunceli Temsilcisi Veterinerlik Ünitesi, Ameliyat Öncesi-Sonrası Bakım Ünitesi, Açık-Kapalı Padokları, Kulubeleri ve Hayvan Mezarlığı ve geniş arazisinin yapım ve düzenleme çalışmasında sona gelinen Tunceli Geçici Bakımevi

Haberler

Diyarbakır’da ”Yaban Hayatı Rehabilitasyon Merkezi” KURULUYOR… 

Dicle Üniversitesi Yerleşkesinde 40.000 m2 arazi üzerine kurulması planlanan Yaban Hayvanı Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili çalışmalara başlayan Malatya Dkmp Bölge Müdürü Sn.Abdullah KOÇ ve Diyarbakır İl Şb. Müdürü Sn. Erdal

Haberler

Kediyi, köpeği KESİP, Yaptığı Dolmaya Katıp YİYEN Akıl Hastası F.Ç. KAYIP- ARANIYOR!

Tuzla Kaymakamlığı, F.Ç. nin yakalanarak akıl hastanesine kapatılması için Emniyet Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü ile istihbari çalışma başlattı.. HayKonfed olarak konuyu bizzat takip ediyoruz. Geçen sene Pendik’de bir köpeği