Affet Bizi RÜZGAR .. Koruyamadık… Bu Vebal Hepimizin..

Rüzgar PİTBULL, ailesi ve çocukları ile yaşarken, TARSUS DKMP “Kanun” gereği ona el koydu. Ailesinin çırpınmaları, çocukların ağlamaları, kendilerini yerden yere atmaları kar etmedi.
Rüzgar PİTBUL adeta bir suçlu gibi barınağın F tipi hücrelerinde MÜEBBET HAPSE MAHKUM edildi.
Rüzgar, evini ailesini özlüyordu. Yemedi, içmedi. Kendini kurtaracak İYİ İNSANLARI bekledi. Umutla.
Fakat “Hayvanları Koruma Kanunu” Rüzgarı korumuyordu. Çocukların sevgilisi RÜZGAR tehlikeli idi.
İnsanları kesenler, vuranlar, bıçaklayanlar, çocuklara tecavüz eden amcalar, komşu dedeler, abiler, cinayet işleyenler, gıdalarımıza kimyasal koyup bizi içten içe öldürenler TEHLİKELİ değildi.
Çocukların oyun arkadaşı RÜZGAR TEHLİKELİ idi.
Eski adı ile Orman Su İşleri Bakanlığnın yeni adı ile Tarım Orman Bakanlığının masa başı bürokratları TEHLİKELİ kararını ve ÖLÜM KARARINI vermişti.
Rüzgar’ı ailesinden kopartan TARSUS DKMP, onu barınağa götürdü. Rüzgar günden güne soldu, tükendi. Yemedi içmedi. En son ailesi ona çok sevdiği ET YEMEĞİ götürdü. Rüzgar onu yedi, gözlerinden yaş geldi.
Ve RÜZGAR ÖLDÜ.
Pitbulların üremesine satılmasına dövüştürülmesine, o adamlar tehlikel ve mafya diye korkudan SEYİRCİ kalan TARIM ORMAN BAKANLIĞI bürokratları, çocukarın sevgilisi olan AİLELERİ ile yaşayan PİTBULLARA el koymak konusunda aslan gibi görevlerinin başındalar.
Rüzgar ÖLDÜ…
Rüzgar ÖLDÜ…
Çırpındık ama onu biz değil ÖLÜM KURTARDI…
Kahrolsun bu ölüme SEBEP OLAN HERKES…
Affet Bizi RÜZGAR .. Koruyamadık…
Bu Vebal Hepimizin…
YASA ÇIKANA kadar ailesi ile yaşayanların Kayyum Olarak Sahiplerine Verilmesi için Genelge Yayınlanmasını talebimizi yineliyoruz..
Haykonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Sn. Haluk Bozdoğan, Tarsus Bakımevindeki Düzenlemeler İçin Minnettarız.

Tarsus’un, yıllarca ihmal edilmiş sefil durumdaki Bakımevi’nde, Tarsus Belediye Başkanı Dr Haluk Bozdoğan’ın emri ile, inanılmaz derecede OLUMLU DÜZENLEMELERİ görünce inanamadık. Aynı belediye, aynı imkanlar ile DOĞRU çalışmalar yaparak MUCİZEVİ

Haberler

Turhal Belediyesi tarafından yaptırılan YASAL UYARI AFİŞLERİ ilçenin on bir noktasına belediye görevlileri tarafından asılmıştır.

İlçede bakımevi kurulması, düzenli olarak sokak hayvanları için oluşturulan BESLEME ODAKLARINA MAMA konması ve bu faaliyetlerin gönüllüler ile görüntülü olarak paylaşılması konusunda örnek çalışmalar yapan Turhal Belediyesi Başkanı Yılmaz Bekler’e

Haberler

Kamu Denetçiliği Kurumu “Sokak Hayvanları Çözüm Çalıştayı” : HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık Konuşması

Hayvanlara olan BELEDİYE VAHŞETİ’nin durdurulması için tasarıda “Belediyelere idari yaptırım ve ceza olmasının” öneminin HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık tarafından anlatıldığı Kamu Denetçiliği Kurumu “Sokak Hayvanları Çözüm Çalıştayı” videosunu lütfen izleyin.