Affet Bizi RÜZGAR .. Koruyamadık… Bu Vebal Hepimizin..

Rüzgar PİTBULL, ailesi ve çocukları ile yaşarken, TARSUS DKMP “Kanun” gereği ona el koydu. Ailesinin çırpınmaları, çocukların ağlamaları, kendilerini yerden yere atmaları kar etmedi.
Rüzgar PİTBUL adeta bir suçlu gibi barınağın F tipi hücrelerinde MÜEBBET HAPSE MAHKUM edildi.
Rüzgar, evini ailesini özlüyordu. Yemedi, içmedi. Kendini kurtaracak İYİ İNSANLARI bekledi. Umutla.
Fakat “Hayvanları Koruma Kanunu” Rüzgarı korumuyordu. Çocukların sevgilisi RÜZGAR tehlikeli idi.
İnsanları kesenler, vuranlar, bıçaklayanlar, çocuklara tecavüz eden amcalar, komşu dedeler, abiler, cinayet işleyenler, gıdalarımıza kimyasal koyup bizi içten içe öldürenler TEHLİKELİ değildi.
Çocukların oyun arkadaşı RÜZGAR TEHLİKELİ idi.
Eski adı ile Orman Su İşleri Bakanlığnın yeni adı ile Tarım Orman Bakanlığının masa başı bürokratları TEHLİKELİ kararını ve ÖLÜM KARARINI vermişti.
Rüzgar’ı ailesinden kopartan TARSUS DKMP, onu barınağa götürdü. Rüzgar günden güne soldu, tükendi. Yemedi içmedi. En son ailesi ona çok sevdiği ET YEMEĞİ götürdü. Rüzgar onu yedi, gözlerinden yaş geldi.
Ve RÜZGAR ÖLDÜ.
Pitbulların üremesine satılmasına dövüştürülmesine, o adamlar tehlikel ve mafya diye korkudan SEYİRCİ kalan TARIM ORMAN BAKANLIĞI bürokratları, çocukarın sevgilisi olan AİLELERİ ile yaşayan PİTBULLARA el koymak konusunda aslan gibi görevlerinin başındalar.
Rüzgar ÖLDÜ…
Rüzgar ÖLDÜ…
Çırpındık ama onu biz değil ÖLÜM KURTARDI…
Kahrolsun bu ölüme SEBEP OLAN HERKES…
Affet Bizi RÜZGAR .. Koruyamadık…
Bu Vebal Hepimizin…
YASA ÇIKANA kadar ailesi ile yaşayanların Kayyum Olarak Sahiplerine Verilmesi için Genelge Yayınlanmasını talebimizi yineliyoruz..
Haykonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

“Yüreğir Güçlü Yürekler” gurubu, Başkanımız Fatih Mehmet Kocaispir ile “MAMA DAĞITIMI” ve “Parklara Yasal Uyarılı Beslenme Odakları” Toplantısında Araya Geldi.

Adana Yüreğir’in MUHTEŞEM Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e, gönüllülerimize yaşattığı “sevgi seli içindeki bu güzel duygular” için “Yüreğir Güçlü Yürekler” olarak  minnettarız. Yüreğir ilçemizde, Kihayko- Cankoder ve Dohayko nun desteği

Haberler

”Bir Kap Yemek, Bir Kalp Sevgi” Projesi Bayram Kartı

“Bir Kap Yemek Bir Kalp Sevgi” Projesi Bayram Kartı HayKonfed’in Bayrama özel hazırladığı bağış sertifikaları bu bayramda hem sevdiklerinizi hem de yardıma muhtaç hayvan dostlarımızı sevindirecek. Bayram kartı bağış gelirleri,

Haberler

Beril Akça ve Kocaman Dostu..

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2634835163206070&id=100000388353054 Minicik Beril’in sahilde ilk kez karşılaştığı bu kocaman köpek ile kurduğu bu SEVGİ KÖPRÜSÜ, Ufacık köpeklerden bile CANAVAR ! görmüş gibi çığlık atıp korkan büyüklere ÖRNEK olsun. Yüreklerini şiddet