Affet Bizi RÜZGAR .. Koruyamadık… Bu Vebal Hepimizin..

Rüzgar PİTBULL, ailesi ve çocukları ile yaşarken, TARSUS DKMP “Kanun” gereği ona el koydu. Ailesinin çırpınmaları, çocukların ağlamaları, kendilerini yerden yere atmaları kar etmedi.
Rüzgar PİTBUL adeta bir suçlu gibi barınağın F tipi hücrelerinde MÜEBBET HAPSE MAHKUM edildi.
Rüzgar, evini ailesini özlüyordu. Yemedi, içmedi. Kendini kurtaracak İYİ İNSANLARI bekledi. Umutla.
Fakat “Hayvanları Koruma Kanunu” Rüzgarı korumuyordu. Çocukların sevgilisi RÜZGAR tehlikeli idi.
İnsanları kesenler, vuranlar, bıçaklayanlar, çocuklara tecavüz eden amcalar, komşu dedeler, abiler, cinayet işleyenler, gıdalarımıza kimyasal koyup bizi içten içe öldürenler TEHLİKELİ değildi.
Çocukların oyun arkadaşı RÜZGAR TEHLİKELİ idi.
Eski adı ile Orman Su İşleri Bakanlığnın yeni adı ile Tarım Orman Bakanlığının masa başı bürokratları TEHLİKELİ kararını ve ÖLÜM KARARINI vermişti.
Rüzgar’ı ailesinden kopartan TARSUS DKMP, onu barınağa götürdü. Rüzgar günden güne soldu, tükendi. Yemedi içmedi. En son ailesi ona çok sevdiği ET YEMEĞİ götürdü. Rüzgar onu yedi, gözlerinden yaş geldi.
Ve RÜZGAR ÖLDÜ.
Pitbulların üremesine satılmasına dövüştürülmesine, o adamlar tehlikel ve mafya diye korkudan SEYİRCİ kalan TARIM ORMAN BAKANLIĞI bürokratları, çocukarın sevgilisi olan AİLELERİ ile yaşayan PİTBULLARA el koymak konusunda aslan gibi görevlerinin başındalar.
Rüzgar ÖLDÜ…
Rüzgar ÖLDÜ…
Çırpındık ama onu biz değil ÖLÜM KURTARDI…
Kahrolsun bu ölüme SEBEP OLAN HERKES…
Affet Bizi RÜZGAR .. Koruyamadık…
Bu Vebal Hepimizin…
YASA ÇIKANA kadar ailesi ile yaşayanların Kayyum Olarak Sahiplerine Verilmesi için Genelge Yayınlanmasını talebimizi yineliyoruz..
Haykonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Ankara Batıkent’te Zehirli Katliam!

Ankara Valiliği, İçişleri Bakanlığı, Ankara Batıkent’de beyaz bir araçla ZEHİRLİ ET dağıtan KATİLLERİ BULUN! Turgut Özal Mahallesi, 2263.sokakta saat beyaz transit bir araçtan 2 erkeğin ellerinde kovalarla zehirli tavuk dağıttığı

Haberler

Beril Akça ve Kocaman Dostu..

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2634835163206070&id=100000388353054 Minicik Beril’in sahilde ilk kez karşılaştığı bu kocaman köpek ile kurduğu bu SEVGİ KÖPRÜSÜ, Ufacık köpeklerden bile CANAVAR ! görmüş gibi çığlık atıp korkan büyüklere ÖRNEK olsun. Yüreklerini şiddet

Yasa Tasarısı Çözüm ve Öneriler

6. Madde KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR!

TBMM Hayvan Hakları Araştırma Komisyonu’da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Ankara ve Orta Anadolu Temsilcisi Tülay Danacıoğlu Yasa Tasarısına dair taleplerimizi özetledi. 6. Madde KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR!!! Hiç bir değişime aynen kalmasını