Babaeski Belediyesi Kliniği Olduğu Halde Kısırlaştırma Yapmadı. Şimdi de Özel bir Klinik ile Anlaşma Yapılıyor!

Babaeski Belediyesi Kliniği Olduğu Halde Kısırlaştırma Yapmadı. Şimdi de Özel bir Klinik ile Anlaşma Yapılıyor!

babaeski_bel_abdullahhaci_hesapverBaşkan Abdullah Hacı HESAP VER!
AMAÇ NE?.. Yeni YOK ETME PLANI MI?
Geçmişte, Babaeski Belediyesi’nin KISIRLAŞTIRMA kılıfı ile getirttiği MOBİL KLİNİĞİN çalışanı, hayvanların öldürüldüğü ihbarı ile savcılığa başvurmuştu.
BABAESKİ BELEDİYE BAŞKANI ABDULLAH HACI,  belediyeye ait bir KLİNİĞİNİZ ve bir VETERİNER HEKİMİNİZ olmasına rağmen,  ısrarla “KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİLERİ” yaptırmadınız.
Eğer belediyeniz mevcut kliniğinizde günde 10 kısırlaştırma ve tedavi yapmaya başlamış olsaydı, ÖZEL KLİNİĞE ihtiyacınız kalmayacaktı.
Maalesef, belediyeniz görevini yapmayarak, kasıtlı bir öteleme içinde olarak,  bir şekilde “MOBİL HAYVAN” ve “SABİT KLİNİK” sistemi ile KATLİAMLARA zemin hazırlanmış gibi bir görünüm vardır. Eğer böyle değil ise, kısırlaştırma ve tedavileri belediye olarak SİZ YAPIN, özel kliniklere MUHTAÇ olmayın.
=======SAYIN KIRKLARELİ VALİMİZE, hayvanları belediye sınırları dışına çıkarma zemini hazırlanırsa, dağa taşa köylere ve ormanlara hayvan atmanın dolayısı ile sahipsiz hayvan sayısında da KATLİAMLARDA da patlamalar olacağını tekrar ifade etmek isteriz. Bu imkanı bulan hiç bir il veya ilçe belediyesi kesinlikle kendi KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ MERKEZİNİ kurmayacaktır.
Marmarafed/HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Alanya Belediyesi, 71 Köpeği Mersin’e Atarken Jandarma Ekipleri Tarafından SUÇÜSTÜ YAKALANDI!

Alanya Belediyesi kısırlaştırma yapıp, kanunu uygulamak yerine çoğalan köpekleri, ‘’vatandaş ve muhtarların talebi üzerine’’ topladığını açıkça ifade etti. Alanya Belediyesi 2018’de sadece 810 köpek kısırlaştırdı. Oysa 3650 köpek kısırlaştırmalıydı.. Alanya’da

Suç Duyuruları / Soruşturma Talepleri

Muş Valiliğinden Taleplerimizi Kamuoyunun ve Kurumların Bilgisine Sunarız

KAMUOYU AÇIKLAMASI Bulanık Belediyesinin kafasını kürekle ezdiği köpek gibi ”Kısırlaştırma ve Tedavi Merkezi olmayan” Muş’un bütün ilçelerinde daha 10000 lerce hayvan böyle yok ediliyor. Başta Kısırlaştırma olmak üzere Bulanık Belediyesinden

Suç Duyuruları / Soruşturma Talepleri

İstanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya, İGA Airport Yönetimi Hk. Soruşturma Talep Ediyoruz.

Yeni Havalimanının Dağbaşındaki Otobanlarına Köpekler Belediyelerce Atıldı. İGA İstanbul Airport Gn. Md Yardımcısı Mehmet Büyükkaytan, bu köpeklerin TOPLATILMASINI belediyelerden talep ediyor. Atılacakları Başka Dağbaşı olmadığı için, BELEDİYELERCE YOK EDİLECEĞİ KESİNDİR.