Babaeski Belediyesi Kliniği Olduğu Halde Kısırlaştırma Yapmadı. Şimdi de Özel bir Klinik ile Anlaşma Yapılıyor!

Babaeski Belediyesi Kliniği Olduğu Halde Kısırlaştırma Yapmadı. Şimdi de Özel bir Klinik ile Anlaşma Yapılıyor!

babaeski_bel_abdullahhaci_hesapverBaşkan Abdullah Hacı HESAP VER!
AMAÇ NE?.. Yeni YOK ETME PLANI MI?
Geçmişte, Babaeski Belediyesi’nin KISIRLAŞTIRMA kılıfı ile getirttiği MOBİL KLİNİĞİN çalışanı, hayvanların öldürüldüğü ihbarı ile savcılığa başvurmuştu.
BABAESKİ BELEDİYE BAŞKANI ABDULLAH HACI,  belediyeye ait bir KLİNİĞİNİZ ve bir VETERİNER HEKİMİNİZ olmasına rağmen,  ısrarla “KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİLERİ” yaptırmadınız.
Eğer belediyeniz mevcut kliniğinizde günde 10 kısırlaştırma ve tedavi yapmaya başlamış olsaydı, ÖZEL KLİNİĞE ihtiyacınız kalmayacaktı.
Maalesef, belediyeniz görevini yapmayarak, kasıtlı bir öteleme içinde olarak,  bir şekilde “MOBİL HAYVAN” ve “SABİT KLİNİK” sistemi ile KATLİAMLARA zemin hazırlanmış gibi bir görünüm vardır. Eğer böyle değil ise, kısırlaştırma ve tedavileri belediye olarak SİZ YAPIN, özel kliniklere MUHTAÇ olmayın.
=======SAYIN KIRKLARELİ VALİMİZE, hayvanları belediye sınırları dışına çıkarma zemini hazırlanırsa, dağa taşa köylere ve ormanlara hayvan atmanın dolayısı ile sahipsiz hayvan sayısında da KATLİAMLARDA da patlamalar olacağını tekrar ifade etmek isteriz. Bu imkanı bulan hiç bir il veya ilçe belediyesi kesinlikle kendi KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ MERKEZİNİ kurmayacaktır.
Marmarafed/HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Çankaya Belediyesi’nden Kanuna Aykırı Skandal Karar! Barınağına Gönüllü Girişini Yasakladılar.

Çankaya Belediyesi BARINAĞA GÖNÜLLÜ GİRİŞİNİ YASAKLAYARAK sınırlama getirmiştir. Barınaktaki hayvanların bilinmeze gitmemesi ve barınağın sürekli ziyarete açılması için aşağıdaki dilekceyi CİMER’den göndermelisiniz. ===================== ANKARA VALİLİĞİNE TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA Çankaya

Suç Duyuruları / Soruşturma Talepleri

Ölüm Kampı Kozan Belediye Barınağının Bahçesinde, Köpekler Mutfak Masası Üzerinde Ameliyat Ediliyor!

Saadet Partili Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın GÖREVDEN ALINMASINI İçişleri Bakanlığından Talep Ediyoruz. Kozan sokaklarında VAHŞET saçan belediye görevlileri geceleri köpek avına çıkıyorlar. Toplanan 100 lerce köpek YOK oldu. Belediye toplamacıları

Suç Duyuruları / Soruşturma Talepleri

Manisa DKMP Veterineri Kendi ”Görev İhmalinin” Bedelini Hayvanlara Ödetip YASAYA KARŞI GELİYOR! Soruşturma Talebi İçin Dilekçeye Katılın!.

Köpekleri barınağa HAPİS ETTİRİP, belediyeye ”asla bırakılmayacak” diye talimat veren Manisa Doğa Koruma Milli Parklar (DKMP) Veterineri kendi ”görev ihmalinin” bedelini hayvanlara ödetip YASAYA KARŞI GELİYOR. Manisa’da KISIRLAŞTIRMA YOK gibi..