Bağcılar Belediye Bakımevini Ziyaret Ettik!

2 Veteriner Hekim, Bakıcılar, Teknikerler hepsi görev başında idi. Biz rahatça girdik ama BAYRAM DOLAYISI İLE KAPALI olduklarını söylediler. Bunun böyle olmaması gerektiğini ifade ettik. Raporda bunu belirteceğiz.
Geniş bir bahçeye açılan çok sayıda hayvan alacak bir kapalı alan var. Fakat asıl sorun, kocaman bir alan etrafındaki her biri üç beş metrelik bölmeler var. Mutlaka tadilat gerekli. BETON bölmeler yıkandığında kışın pislikli buz gibi sular hayvanların altından geçiyor ve hayvanlar da bu buz gibi sularla ıslanıyor.
Bu bölümün ortasındaki saha büyüklüğündeki alan daha verimli kullanılmalı. Raporda sorun ve çözüm önerilerimizi başkanlığa sunacağız.

Nihal Kasa
MarmaraFed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

TOKAT/NİKSAR BELEDİYESİ UYUŞTURUCU İĞNE İLE KÖPEKLERİ YOK ETMEYE DEVAM EDİYOR!!!.

  Narkotik uyuşturucu ilacı köpeklere oklu iğne ile attıran belediye veteriner hekimi TCK ya göre suç işliyor. Bu hekim hakkında soruşturma açtırınız. Başkan bu KATLİAMI daha ne kadar görmezlikten geleceksiniz..

Protesto Ediyoruz!

Sivas – Şarkışla Belediye Barınağında Donarak Öldüler

SİVAS Şarkışla Belediye Barınağında VAHŞET! Şarkışla Belediyesi anne yavru demeden topladığı tüm hayvanları önce barınakta dondurucu soğukta aç susuz ÖLÜME MAHKUM ETTİ .. Barınakta açlıktan bir deri bir kemiğe dönmüş

Belediye Vahşeti

Kürke Karşıyız! Bu Bir Farkındalık ve Eğitim Meselesidir…

KÜRKÜ GİYEN MEŞHUR BİR KİŞİ DE OLSA, BU KÜRKÜN CİNAYET OLDUĞU HAKİKATİNİ DEĞİŞTİRMEZ… Son günlerde ünlü sanatçıların bir kısmı sık sık kürk konusundaki polemiklerle gündemdeler. Bu bir FARKINDALIK ve EĞİTİM