Beşiktaş Belediyesi MEF Barınağındayız.

Başkan RIZA AKPOLAT, Cevap Ver!
Veterinerlik hk soruşturma başlat.
Beşiktaş Belediyesinin ölüm kampı koşullarında olan Ortaköy MEF Barınağında felaketi gördük.
DKMP ekipleri ile birlikte gittiğimiz barınakta, görevliler İZNE gitmiş, hayvanlar kaderine terk edilmişti..İçerde sadece o da göstermelik 1 görevli vardı.Hayvanlar çiş kaka yapmasın diye önlerinde mama ve su yoktu.
Pislik içindeydi. Tedavisi devam etmekte olan hayvanlar vardı ama veteriner ve ekip yoktu. Küpeli , küpesiz oraya toplanmış ve yasa gereği orada olmaması gereken 11 hayvan buraya sürgün edilmiş.
Başkan Rıza Akpolat, Veterinerlik hk soruşturma başlat ve bu İstanbul’un göbeğindeki FELAKETLERE son ver !!!
KAMUOYUNA BİLGİLENDİRME:
Beşiktaş Belediyesi MEF Bakımevindeki felaketleri gördük.
Bunun üzerine İstanbul Valisi Sn Ali Yerlikaya’ya ulaştık.
Bunları sayın valimize ilettik. İstanbul’daki ilçe belediyelerinin Veterinerliği tarafından kanuna meydan okunarak, giriş yasakları konarak, öte yanda kısırlaştırma yapmayıp kendi görev ihmallerinin bedeli olarak üreyen çoğalan hayvanları otobanlara, ormanlara atıp yok ettiklerini anlattık.Sayın Valimiz tüm bu uygulamalar konusunda bayram sonrası kendisinin daveti ile bir toplantı yapmamız talimatını verdi.
Nihal Kasa
MarmaraFed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Ankara/Batıkent Katliamı ve Katillerin Serbest Bırakılması Protesto Ediliyor.

Ankara’da Türkiye’nin heryerinden binlerce hayvan hakkı savunucusunun katılımıyla köpekleri zehirleyen KATİLLER ve gerekli tedbirleri almayarak katillerin hayvanları öldürmesine fırsat veren tüm kurumlar basın açıklaması ve yetkililere sesleniş ile PROTESTO EDİLİYOR..

Protesto Ediyoruz!

AĞRI TUTAK BELEDİYENİN YAPTIĞI KÖPEK KATLİAMI

    ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI AĞRI İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE, Şikayet eden:  Dr. MÜNİRE ERGÜNEŞ Barbaros mahallesi Ihlamur Bulvarı  11-B  Uphill Court B Ada Sitesi B6 Blok- D. 93  ATAŞEHİR

Belediye Vahşeti

Samsun Bakımevinde Hayvanlar Cehennemi Yaşıyor!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bakımevini KaradenizFed Başkanı Nihal Erkoç, Genel Sekreter Tülay Danacıoğlu ile birlikte ziyaret ettik. Samsun bakımevinde hayvanlar CEHENNEMİ YAŞIYOR!  Kuru su kabını YALIYORLAR! Önlerinde bir yudum su YOK!