Pınarhisar Belediyesinin Ölüm, Zulüm Merkezi Sn. Kırklareli Valisi Talimatı ile Kapatıldı.

Sn Valimizin daveti ile katıldığımız 4 saatlik çok olumlu bir toplantının ardından 4 gündür bakımevlerini ziyaret ediyoruz..Dün Babaeski Belediyesinin kısırlaştırma tedavi olmayan ölüm kampındaydık.. Babaeski barınağı da mühürlendi.
Babaeski’nin ardından geldiğimiz PINARHİSAR Belediyesinin, kısırlaştırma tedavi olmayan, hayvanların açlık ve hastalıklar ile can verdiği pislik içindeki mikrop yuvası, toplayıp yok etmeye kılıf barınağı da Sn. Valimizden talebimiz ile MÜHÜRLENDİ.
Belediye görevlilerinin önce üzerimize yürüyüp, gözlerimizin önünde acımazsızca enselerinden tutarak çığlık çığlığa tarladaki 100’lerce bir deri bir kemik olmuş köpeğin önüne attıkları yavrular ve o tarlada bulunan diğer hayvanlar zorlu uğraşlar ile oradan 2 günde alındı..Bir çoğu ölü bulundu, bazıları can çekişiyordu, bazıları da tedaviye cevap vermeyerek öldü..PINARHİSAR ve ayrıca BABAESKİ Belediyelerinin ÖLÜM ZULÜM KAMPLARININ derhal kapatılmasını sağlayan ve bunun için büyük bir duyarlılık ile tüm imkanları seferber eden Sn Kırklareli Valimiz Osman Bilgin başta olmak üzere bu ölüm kamplarında bulunan ölümü bekleyen o çaresiz hayvanları kurtarmak için sabahlara kadar canla başla mücadele veren DKMP İl Müdürü Murat Deniz ve ekibi, Tarım Müdürlüğü ekipleri, Emniyet teşkilatı ve gönüllülere MİNNETTARIZ.
Hayvanları Koruma Kanunu ile belediyeler CEZA kapsamına alınmadığı sürece bu KATLİAM ve ÜREME döngüsü devam edecek.

HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Konya/Tuzlukçu Belediyesi Karlı Bölgeye Ölsün Diye Atarken Yakalandı. (VİDEOLU)

“KONYA Tuzlukçu Belediyesinin ayıbı. Bu masum canları uyuşturucu iğneyle bayıltıp İlçe dışına boş araziye birakirlarken bir tane duyarlı Veteriner arkadaşımız tarafindan farkedilip olaya engel olunmuştur. Rastgele köyümüze dönerken olaya bizde

Belediye Vahşeti

Ardahan Barınak Vahşeti

Allah tan korkmayanların, yüreklerinin merhamet gözleri kör olmuş olanların adalet önünde hesap vermeleri için aşağıdaki şikayet yazısını CİMER den gönderiniz. Vicdana ve İslam’ a aykırı bu DRAMIN bitirilmesi için aşağıdaki

Belediye Vahşeti

BEŞİKTAŞ Belediyesi’nin MEDİKO Bakımevine Giriş Yasağı!

Belediye Başkanı RIZA AKPOLAT, Cevap Ver ! Bayramda, yasaya aykırı olarak GİRİŞ YASAĞI konmuş olan MEDİKO Bakımevinde kapalı kapılar ardında NE SAKLANIYOR? İçerde ölmüş hayvanlar mı var? Görevli mi yok?