Canları Satılık Değil!

Canları Satılık Değil!

Tarım Orman Bakanlığı uyarıyoruz:
Tüm İhaleleri İPTAL EDİN!.. #AvTurizmineHayır


Tarım Orman Bakanlığı uyarıyoruz:
CANLARI SATILIK DEĞİL! Tüm İhaleleri İPTAL EDİN!.. #AvTurizmineHayır
Tunceli’den sonra, Eskişehir’deki ihale için Eskişehir 1.İdare Mahkemesine, Eskişehir Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Av.Gülçin Yapıcı’nın yürütmeyi durdurma talepli iptal davası olumlu sonuçlanarak, DKMP’nin 18 Geyik Av İhalesi durduruldu. Fakat açılan davada İHALE İPTAL EDİLMEDİĞİ sürece ÖLDÜRÜLME Riskleri Devam Ediyor.
Bakanlık, Giresun, Gümüşhane, Rize, Artvin, Isparta, Antalya, Adıyaman, Urfa, Malatya ve daha çok sayıda ildeki ihalelerini sürdürerek, bir kısmını tamamlamış olarak KANLI PARA için yaban hayvanlarımızı canını alacak KATİLLERE verecek!
Öldürmeyi Meşrulaştıran Hiçbir Yasayı, Yönetmeliği ve İhaleyi KABUL ETMİYORUZ, ETMEYECEĞİZ!
TÜM İHALELERİ İPTAL EDİN.
HayKonfed 
eskisehir_av_ihalesi_durduruldu eskisehir_av_ihalesi_durduruldu2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

6. DİYANET İşleri Başkanlığı’na: 4 Ekim Hayvanları Koruma haftasında MERHAMET HUTBESİ TALEBİ

ÖNEMLİ ÖNEMLİ… 4 Ekimde kendileri de İl Hayvanları Koruma Kurulu üyesi olan TÜM MÜFTÜLÜKLERDE hayvan hakları hutbesi verilmesi, basına bu konuda beyanatta bulunulması için Diyanet İşleri Başkanlığına AŞAĞIDAKİ ÖRNEK YAZIYI

Belediye Vahşeti

Isparta’da köpekler,Zabıtalar Tarafından UYUŞTURUCU Oklarla VURULARAK YOK EDİLİYOR

KATİLAM KANUNU çıkmadan belediyeler Isparta Belediyesinin yaptığı gibi  DEVASA barınaklara götürme bahanesi ile YOK EDİYORLAR. TOPLAMALI kanun çıkınca, TÜRKİYE’de MİLYONLARCA HAYVAN yok edilecek. !!!!! Bakan Dr. Bekir Pakdemirli, Milletvekili Sn

Şikayet ve Talep

Allah’tan korkmaz kuldan utanmaz Belediye Başkanları;

Bu mübarek Ramazan Ayında hayır hasenat için kurulan İFTAR çadırlarının etrafındaki gariban KÖPEKLERİ TOPLATIP YOK ETTİRİYORSUNUZ. Bu mudur SEVAP KAZANMAK? Aldığınız her can için, GÜNAHLARINIZDA BOĞULUN… Nesrin Çıtırık ÖNEMLİ BİLGİ: