Canları Satılık Değil!

Canları Satılık Değil!

Tarım Orman Bakanlığı uyarıyoruz:
Tüm İhaleleri İPTAL EDİN!.. #AvTurizmineHayır


Tarım Orman Bakanlığı uyarıyoruz:
CANLARI SATILIK DEĞİL! Tüm İhaleleri İPTAL EDİN!.. #AvTurizmineHayır
Tunceli’den sonra, Eskişehir’deki ihale için Eskişehir 1.İdare Mahkemesine, Eskişehir Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Av.Gülçin Yapıcı’nın yürütmeyi durdurma talepli iptal davası olumlu sonuçlanarak, DKMP’nin 18 Geyik Av İhalesi durduruldu. Fakat açılan davada İHALE İPTAL EDİLMEDİĞİ sürece ÖLDÜRÜLME Riskleri Devam Ediyor.
Bakanlık, Giresun, Gümüşhane, Rize, Artvin, Isparta, Antalya, Adıyaman, Urfa, Malatya ve daha çok sayıda ildeki ihalelerini sürdürerek, bir kısmını tamamlamış olarak KANLI PARA için yaban hayvanlarımızı canını alacak KATİLLERE verecek!
Öldürmeyi Meşrulaştıran Hiçbir Yasayı, Yönetmeliği ve İhaleyi KABUL ETMİYORUZ, ETMEYECEĞİZ!
TÜM İHALELERİ İPTAL EDİN.
HayKonfed 
eskisehir_av_ihalesi_durduruldu eskisehir_av_ihalesi_durduruldu2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Allah’tan korkmaz kuldan utanmaz Belediye Başkanları;

Bu mübarek Ramazan Ayında hayır hasenat için kurulan İFTAR çadırlarının etrafındaki gariban KÖPEKLERİ TOPLATIP YOK ETTİRİYORSUNUZ. Bu mudur SEVAP KAZANMAK? Aldığınız her can için, GÜNAHLARINIZDA BOĞULUN… Nesrin Çıtırık ÖNEMLİ BİLGİ:

Şikayet ve Talep

Giresun/GÜCE Belediye Başkanı Aytekin Geçgel HESAP VER!

Bakımevi YOK Veteriner hekim YOK bu yaralı hayvanı belediye personelin bilinmeze götürdü. Bu CAN nerede? Giresun/GÜCE Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Aytekin Geçgel hakkında SORUŞTURMA TALEBİ: Sn.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,

Şikayet ve Talep

Sn.Ekrem İmamoğlu İBB Veterinerlikten Hesap Sorun! Bu ekibi Görevden Alın!

”Ormana hayvan atmanın YASAK olduğu’, ” Hayvanların alındığı yere bırakılması hükmü” olan kanuna rağmen ormanlar ve otobanlar İBB Veteriner küpeli köpekler ve ayrıca kediler ile dolu! İstanbul’da bir kaçı dışında