Belediyelerin Ölüm Kampı Büyük Bakımevleri Kurmalarına Karşıyız.

Belediyelerin OYA TAPAN hayvan düşmanı başkanlarının, BÜYÜK DEV BAKIMEVLERİ açma kılıfı ile ölüm zulüm merkezleri oluşturma tuzağına düşmeyelim. Belediyeler 1000 lerce hayvan konacak büyük yüksek maliyetli Bakımevlerini, İNŞAAT sürecinde çıkar sağlamak yaptırır.

İnşaat bitip olay HİZMET AŞAMASINA geldiği zaman, veteriner hekim, bakıcı, ilaç ve tıbbi ekipman, araç ve hizmete yönelik HİÇ BİR ŞEY vermez. Hayvanlar dev barınaklarda tecrit edilmiş durumda YOK EDİLİRLER.
İlçelerin de katliamcı başkanları, BÜYÜK DEV BAKIMEVİNE köpekleri yollama bahanesi ile ilçe sınırları dışına kolayca çıkartıp dağa taşa ormanlara ve başka ilçelere atar, çoğunu da gözden uzak öldürür.

Bir taraftan SAHİPSİZ HAYVAN SAYISI patlama derecesinde artar, öte yandan KATLİAMLAR artar.

Yeni çıkacak kanunda BÜYÜK BAKIMEVLERİ  yasaklanmalı. Her belediyeye kendi KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ MERKEZİNİ kurma mecburiyeti getirilmeli. Belediye başkanları da CEZA ve İDARİ YAPTIRIM kapsamına alınmalı.
Büyük barınak kuran Samsun, Kocaeli, Trabzon, Denizli, Konya, Balıkesir, Kayseri, Aydın, Çankaya gibi belediyeler, veteriner bakıcı, araç ekipman ve hiç bir imkan vermedikleri için, bu büyük bakımevleri ölüm merkezlerine dönüşmüştür.

Nesrin Çıtırık / Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Samsun/Bafra İlçesinde VAHŞET…

Kaldırımda uyuyan köpeğe aracıyla çarparak metrelerce SÜRÜKLEDİ… Aracın altında kalan ZAVALLI hayvanın çığlıklarını umursamadan yoluna devam etti… Sürüklediği yaralı canı tedaviye de götürmeden uzaklaştı… CANİ şahsın bulunarak gerekli cezayı alması

Şikayet ve Talep

EDİRNE RESMİ KURUMLARI HAYVANLARA EZİYETTE BİRBİRİYLE YARIŞIYOR…!!! ECDADIN KEMİKLERİ SIZLIYOR! EDİRNE’DE YAŞANANLAR İÇİN ULUSAL ÇAPTA PROTESTO HAZIRLIĞI !

Bu Yazıyı Kopyalayıp Kurumların Alttaki e-postalarına Gönderiniz ! Belediyenin 500 köpeği yok ederek soruşturma açılmasının ardından geçen yıldan beri güvercin düşmanlığı yapan Selimiye’yi çivilerle donatan Müftülük kendi binasına da çivili

Şikayet ve Talep

Edirnekapı Şehitlik Mezarlığında Kedileri Deşip, İç Organlarını Çıkaran Seri Katil Var!

Hergün işkence edilen kedilerin iç organları deşilip çıkarılıyor. bağırsakları ile birbirine bağlanıp, silahla vuruluyorlar. Eyüp Kaymakamlığı talimatı ile emniyet mezarlıkta incelemelerde bulundu. İstanbul DKMP ekipleri de olay mahalinde soruşturma başlattı.