Avcılara ve Avcılığı İzin Veren Tarım Orman Bakanlığı Bu Katliamların Tek Sorumlusudur!

ÖLDÜRMEK ve öldürürken acı çektirdiğini izlemekten zevk alan, vahşi içgüdülerini hayvanlar üzerinde tatmin eden AVCILARA ve AVCILIĞA İZİN veren Tarım Orman Bakanlığı BU KATLİAMLARIN TEK SORUMLUSUDUR!
Yaban hayvanlarının AVLANIP YENMESİ ve pazarlarda satılarak ticareti ile ortaya çıkan COVID-19 salgınından İBRET ALINMADAN, AV CİNAYETLERİNE İZİN VERİLEREK, HER YIL KATLİAMIN KOTASI BELİRLENİP, İHALELER AÇILARAK KÜLTÜREL MİRASIMIZ YABAN HAYVANLARIMIZ AV CİNAYETİ İÇİN SATIŞA ÇIKARILIYOR!
Artvin Arhavi’deki bu örnek gibi yaban hayvanlarimiz eli silahlı avcılar tarafından canavar hisler ile YOK EDİLİYOR!
T. Ç. adlı bu cani hk Haykonfed olarak hukuki süreci başlatıyoruz

==Tarım Orman Bakanlığı her yıl Merkez Av Komisyonu Kararnamesi ile AV CİNAYETİNE KURBAN gidecek yaban hayvanlarının KOTASINI BELİRLİYOR!…Halen daha TBMM de görüşmeleri sürmekte olan bu yıl ki Merkez Av Komisyonu Kararnamesinde yaban hayvanlarının DENEY İŞKENCESİNE gitmesi vahşeti de gündemde..
==Tarım Orman Bakanlığı HER YIL İHALALER açarak koruma altında olan yaban hayvanlarını ÖLDÜRTMEK İÇİN SATIŞA ÇIKARIYOR..
Her yıl olduğu gibi bu yılda dün açılmış olan İHALEDE , KORUMA ALTINDA olan kültürel mirasimiz yaban keçileri ve çengel boynuzlu dağ keçileri Cinayet için SATIŞA ÇIKARILDI!
Bu durum; Türkiye’nin taraf olduğu Avrupa’nın yaban hayatı ve yaşam ortamlarını koruma sözleşmesine, Hayvanları Koruma Kanununa ve anayasamıza AYKIRIDIR!
Bu türlerin avlanması ve habitat ortamlarına zarar verilmesi yasaklanmıştır.
Avcıların habitat ortamlarına girmeleri uluslararası hukuka AYKIRIDIR.

COVID-19 salgınına neden olan SARS-CoV-2 virüsü, insanla temasın kontrolsüz olduğu yaban hayvanlarının AVLANIP, YENMESİ, PAZARLARDA SATILARAK TİCARETİNİN yapılmasıyla ORTAYA ÇIKTI.
Corona felaketi, AVCILIK ve HAYVAN TİCARETİNİN KANUNDA tamamen yasaklanmasi için en canlı ve İBRET bir ÖRNEKTİR.
#AvcilikCinayettir

HayKonfed / MarmaraFed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

ÖLÜM MERKEZİ “İBB KISIRKAYA’yı” Başkan Ekrem İmamoğlu Bayramda Ziyaret Etti!

Sn. Ekrem İmamoğlu,  KISIRKAYA yok etmeye kılıf olan BİR ÖLÜM ZULÜM merkezidir. KATİLLERE destek vermeyiniz, “sahte gösterilerle” gözünüzü boyamalarına aldanmayınız. 100.000 lerce kedi köpek KISIRKAYA üzerinden YOK EDİLDİ. İBB Veterinerlik

Suç Duyuruları / Soruşturma Talepleri

Ulaştırma Bakanlığı Soruşturma Talebi: Atatürk Havalimanı Apron Dış Bahçelerindeki Kediler THY Teknik A.Ş Yetkililerince Yok Edildi!

Atatürk Havalimanı B Kapısı apron dış bahçeleri ve THY Academy ile yemekhane bahçesindeki KEDİLERİN bir kısmı 16-23 Şubat haftasında ve bir kısmı da 7 Mart Cumartesi günü THY Teknik A.Ş.

Haberler

Çankaya Belediyesi’nden Kanuna Aykırı Skandal Karar! Barınağına Gönüllü Girişini Yasakladılar.

Çankaya Belediyesi BARINAĞA GÖNÜLLÜ GİRİŞİNİ YASAKLAYARAK sınırlama getirmiştir. Barınaktaki hayvanların bilinmeze gitmemesi ve barınağın sürekli ziyarete açılması için aşağıdaki dilekceyi CİMER’den göndermelisiniz. ===================== ANKARA VALİLİĞİNE TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA Çankaya