Avcılara ve Avcılığı İzin Veren Tarım Orman Bakanlığı Bu Katliamların Tek Sorumlusudur!

ÖLDÜRMEK ve öldürürken acı çektirdiğini izlemekten zevk alan, vahşi içgüdülerini hayvanlar üzerinde tatmin eden AVCILARA ve AVCILIĞA İZİN veren Tarım Orman Bakanlığı BU KATLİAMLARIN TEK SORUMLUSUDUR!
Yaban hayvanlarının AVLANIP YENMESİ ve pazarlarda satılarak ticareti ile ortaya çıkan COVID-19 salgınından İBRET ALINMADAN, AV CİNAYETLERİNE İZİN VERİLEREK, HER YIL KATLİAMIN KOTASI BELİRLENİP, İHALELER AÇILARAK KÜLTÜREL MİRASIMIZ YABAN HAYVANLARIMIZ AV CİNAYETİ İÇİN SATIŞA ÇIKARILIYOR!
Artvin Arhavi’deki bu örnek gibi yaban hayvanlarimiz eli silahlı avcılar tarafından canavar hisler ile YOK EDİLİYOR!
T. Ç. adlı bu cani hk Haykonfed olarak hukuki süreci başlatıyoruz

==Tarım Orman Bakanlığı her yıl Merkez Av Komisyonu Kararnamesi ile AV CİNAYETİNE KURBAN gidecek yaban hayvanlarının KOTASINI BELİRLİYOR!…Halen daha TBMM de görüşmeleri sürmekte olan bu yıl ki Merkez Av Komisyonu Kararnamesinde yaban hayvanlarının DENEY İŞKENCESİNE gitmesi vahşeti de gündemde..
==Tarım Orman Bakanlığı HER YIL İHALALER açarak koruma altında olan yaban hayvanlarını ÖLDÜRTMEK İÇİN SATIŞA ÇIKARIYOR..
Her yıl olduğu gibi bu yılda dün açılmış olan İHALEDE , KORUMA ALTINDA olan kültürel mirasimiz yaban keçileri ve çengel boynuzlu dağ keçileri Cinayet için SATIŞA ÇIKARILDI!
Bu durum; Türkiye’nin taraf olduğu Avrupa’nın yaban hayatı ve yaşam ortamlarını koruma sözleşmesine, Hayvanları Koruma Kanununa ve anayasamıza AYKIRIDIR!
Bu türlerin avlanması ve habitat ortamlarına zarar verilmesi yasaklanmıştır.
Avcıların habitat ortamlarına girmeleri uluslararası hukuka AYKIRIDIR.

COVID-19 salgınına neden olan SARS-CoV-2 virüsü, insanla temasın kontrolsüz olduğu yaban hayvanlarının AVLANIP, YENMESİ, PAZARLARDA SATILARAK TİCARETİNİN yapılmasıyla ORTAYA ÇIKTI.
Corona felaketi, AVCILIK ve HAYVAN TİCARETİNİN KANUNDA tamamen yasaklanmasi için en canlı ve İBRET bir ÖRNEKTİR.
#AvcilikCinayettir

HayKonfed / MarmaraFed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

TBMM de Görüşülmek Üzere Bekleyen Yeni Kanunda Belediyelerin Büyük Bakımevleri Kurmaları Yasaklanmalı.

Sayın Cumhurbaşkanına, Parti Liderlerine, TBMM Üyelerine, Muhtarlarımıza ve Topluma sesleniyoruz.” TBMM de görüşülmek üzere bekleyen yeni kanunda belediyelerin büyük  bakımevleri kurmaları yasaklanmalı.” KATİL BELEDİYELERİN “topla yok et” emrini vererek devlete

Suç Duyuruları / Soruşturma Talepleri

Ankara YENİMAHALLE Belediyesi Uyuşturucu İĞNE ile Köpeği ÖLDÜRDÜ!

YENİMAHALLE Belediyesi 21.05.2019 saat 10:00 da araç içinden rastgele  uyuşturucu İĞNE atarak  köpeği ÖLDÜRDÜ. Allah’tan korkmayanların adalet önünde hesap vermeleri için aşağıdaki şikâyet yazısını CİMER den göndermeliyiz. Nesrin Çıtırık HayKonfed

Manşet

Katiller Erdek Sahilinde Tüm Köpekleri ZEHİRLEDİLER!

Hayvanlar saatlerce kıvranarak CAN VERDİ. Bölge zehirli atıktan arındırılamadığı için halen çok sayıda hayvan kıvranarak can veriyor.. Suç duyurusu için DİLEKÇEYE KATILALIM.. HayKonfed  ================================ Erdek Kaymakamı Sn. Ekrem Çalık, Hayvanseverleri