“Yüreğir Güçlü Yürekler” gurubu, Başkanımız Fatih Mehmet Kocaispir ile “MAMA DAĞITIMI” ve “Parklara Yasal Uyarılı Beslenme Odakları” Toplantısında Araya Geldi.

“Yüreğir Güçlü Yürekler” gurubu, Başkanımız Fatih Mehmet Kocaispir ile “MAMA DAĞITIMI” ve “Parklara Yasal Uyarılı Beslenme Odakları” Toplantısında Araya Geldi.

Adana Yüreğir’in MUHTEŞEM Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e, gönüllülerimize yaşattığı “sevgi seli içindeki bu güzel duygular” için “Yüreğir Güçlü Yürekler” olarak  minnettarız.
Yüreğir ilçemizde, Kihayko- Cankoder ve Dohayko nun desteği ile yerel gönüllülerce kurulan “Yüreğir Güçlü Yürekler” gurubu, başkanımız ile “MAMA DAĞITIMI” ve “Parklara Yasal Uyarılı Beslenme Odakları” toplantısında araya geldi. Başkanımız Fatih Mehmet Kocaispir, yüce gönlü ile tüm arkadaşlarımızı adeta sarıp sarmaladı.
Sn Kocaispir,  “İlçemizde bulunan her canın bize emanet olduğu bilinci ile görev yapıyoruz, hem sokaklarımızda yaşayan kedi ve köpeklerimiz hem de onlara bakan siz gönüllüler bizim için değerlisiniz” diyerek gönüllülere mamaları teşekkür ederek dağıttı.
Başkanımız, ayrıca, sokak hayvanlarına yönelik yapılacak olan Kedi Kısırlaştırma ve Tedavi Merkezi çalışmalarının da hızla devam ettiği bilgisini de verdi.
Yüreğir’li güçlü yürekler, “bize böylesine değer veren bir başkanımız olduğu için çok şanslıyız” diye mutluluk içinde oradan ayrıldılar.
Hayvanları “YOK EDİLESİLER”  ve hayvanları savunanları da “GEREKSİZ İŞ YAPANLAR” olarak gören, başkan olunca vicdanından istifa eden belediye başkanlarına, Sn Fatih Mehmet Kocaispir başkanımız ÖRNEK OLSUN. İnsanlık ve merhamet DERSİ olsun.
Nesrin Çıtırık
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı (HayKonfed)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Afyonkarahisar- 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü

Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu üyesi, Afyon Hayvan Hakları Koruma Derneği üye ve gönüllüleri, Afyon Çevre Platformu, Afyon Çevre Birimi , Üniversite öğretim görevlileri, Afyon milletvekili adayları ve parti temsilcilerinin bir

Haberler

Ergene’de Sokak Hayvanları İçin Barınma ve Bakımevi Projesi Tamamlanmak Üzere

Tekirdağ-Ergene Belediyesinin sokak hayvanları için yapımına başlamış olduğu barınma ve bakımevi projesinin ilk etap calışması tamamlanmak üzere. Eksiklikler en kısa sürede giderilmeye devam ediliyor. Padoklar, konteyner ameliyathane, personel odası tamamlanan,

Haberler

Tarsus’ta “Her Şey Çok Güzel Oluyor’un” Ötesinde Bir Şeyler Oluyor.

Mucize gibi, inanamıyoruz. Başkanımız Dr. Haluk Bozdoğan, barınağa konusunda uzman İKİ veteriner hekim birden alınıp, bayramdan hemen sonra KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ hizmetlerinin başlayacağı müjdesini de verdi. YASAL UYARI içeren BİLBOARDLAR