Yaban Hayvanlarına TOPLU KATLİAM İZNİ VEREN TARIM KOMİSYONUNU KINIYORUZ!

Av Turizmi ile ilgili TBMM’ de görüşmeleri süren torba teklife ilave edilen madde ile yurt dışından gelen üst düzey misafirlere ÖLDÜRME İZNİ verildi.
Diplomatlar, ÖLDÜRME DUYGULARINI HAYVANLAR ÜZERİNDE TATMİN ETSİNLER diye TARIM KOMİSYONU CİNAYETLERE GEÇİT VERDİ!

Komisyonunun bu kararında, yaban hayvanlarınin DENEY İSKENCESİNDE, diri diri kesilip, vücutlarına kimyasallar verilerek, yakılıp, kör edilerek bitmeyen bir acı ile işkence görmeleri için de İZİN çıktı.

YABAN HAYATTA kendi dünyalarında yaşayan hayvanlar AKIL DIŞI mala ya da cana zarar verdiği gerekçesi ile yaşam hakları yok sayılarak KATLEDİLMELERİ aynı zamanda DENEYLERDE kullanılmaları İZNİ Meclis Tarım Komisyonundan geçti..

Milyonlarca yaban hayvanınin İŞKENCELİ VAHŞİ KATLİAM EMRİ olan bu yanlış kararın derhal geri çekilmesini talep ediyoruz.
Umarız meclisteki akil insanlar bu VAHŞETE GEÇİT VERMEZLER!

Yaradandan ötürü Yaratılana MERHAMET etmeyi şiar edinmiş bir toplum olarak RIZAMIZ YOK!…
Hakkınız YOK!
KINIYORUZ!
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu –Haykonfed

https://www.facebook.com/953915024622832/posts/3570319879648987/

#Torbayasayahayir
#AvcilikSporDegilCinayettir
#avturizminehayır
#CinayeteHayir

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Manşet

Katiller Erdek Sahilinde Tüm Köpekleri ZEHİRLEDİLER!

Hayvanlar saatlerce kıvranarak CAN VERDİ. Bölge zehirli atıktan arındırılamadığı için halen çok sayıda hayvan kıvranarak can veriyor.. Suç duyurusu için DİLEKÇEYE KATILALIM.. HayKonfed  ================================ Erdek Kaymakamı Sn. Ekrem Çalık, Hayvanseverleri

Şikayet ve Talep

SOKAKLAR, hayvanların yaşam alanıdır!!!

Hayvanları ŞEHİRLERDEN SÜRGÜN EDECEK kararları alan Balıkesir İl Hayvanları Koruma Kurulunun yasaya aykırı bu BU SÜRGÜN KARARINI iptal ettirmesini Orman Su İşleri Bakanlığından talep eden ekteki yazıya lütfen katılım sağlayınız.

Şikayet ve Talep

Sn. Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri Sahipsiz Hayvanlar İçin Çözüme Yönelik Çalışmalar Yapmamışlardır.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR  ve İLÇELERİ SAHİPSİZ HAYVANLARA YÖNELİK SORUN Ve ÇÖZÜM ÖNERİLERİ. (GÖLBAŞI BARINAK ve TOPLU YAŞAM YERLERİNE GEÇİCİ DESTEK) Ankara Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri, sahipsiz hayvanlara yönelik başta KISIRLAŞTIRMA olmak