İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu Talimatı ile Emniyet ve Jandarma Teşkilatında, Hayvana Şiddet ve Vahşete Karşı Çevre, Doğa ve Hayvan Koruma Şube Müdürlüğü Oluşturuldu.

İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu Talimatı ile Emniyet ve Jandarma Teşkilatında, Hayvana Şiddet ve Vahşete Karşı Çevre, Doğa ve Hayvan Koruma Şube Müdürlüğü Oluşturuldu.

‘’HAYDİ’’ ile Şiddet Vahşet gören hayvanlara İMDAT ELİ!

Hayvanlara olan şiddet ve vahşet, telefonlara indirilecek HAYDİ uygulaması ile bir tek dokunuşla HAYVAN KORUMA POLİSİNE bildirilecek.

İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu talimatı ile Emniyet ve Jandarma teşkilatında, hayvana şiddet ve vahşete karşı Çevre, Doğa ve Hayvan Koruma Şube Müdürlüğü oluşturuldu.

Korona döneminde, yurdun her yerinde sokak hayvanlarını besleyen gönüllülerden gelen acil sorunları ve taleplerimizi ilettiğimiz Sn Bakan Soylu, 24 saat boyunca her aramamıza dönüş yaptı ve sorunları çözecek tedbirlerin alınması talimatını vererek, 100 000 lerce sokak hayvanının AÇLIĞA MAHKUM OLMASINI önledi.

Sn. Süleyman Soylu imzası ile Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgelerinde BESLEMELER için gönüllülere YASAL İZİN sağlandı… Açlıkla ölümler olmasın diye 05 Nisan’da  ‘’Sokak Hayvanları Genelgesi’’ çıkarıldı…30 Nisan’da, Besleme çalışmalarına GÖNÜLLÜLERİN katılım ve işbirliğinin sağlanması için  ‘’Hayvan Besleme Grupları’’ oluşturulması talimatı ile ‘’ İlave Tedbirler Genelgesi ‘’ yayınlandı.

Milyonlarca Doğa ve Hayvan Dostu İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu’ya Müteşekkir.

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu – Haykonfed

suleyman_soylu_hayvan_polisi

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

CarrefourSA

Haykonfed/CarrefourSA #DostHareketi ”Bi Çanta İyilik”

Carrefoursa mağazalarından alışverişlerinizde alacağınız doğa dostu çantalar, Anadolu’nun en ücra köşelerinde  AÇLIKLA MÜCADELE EDEN SAHİPSİZ HAYVANLAR için bir kap yemek olacak. Can dostu CarrefourSA müteşekkiriz. Haykonfed #DostHareketi http://www.haykonfed.org/kategori/bagislariniz-nerede-kullaniliyor/

Haberler

Eskişehir/Sivrihisar Kaymaz Mahallesinde Caniler 4 Köpeği Zehirleyerek Öldürdü..

Eskişehir/Sivrihisar Kaymaz mahallesinde 17-19.02.2019 tarihlerinde kimliği belirsiz kişilerce devam eden zehirleme olaylarını kendisine ilettiğimiz Sivrihisar Vekil Kaymakamımız Sayın Erdinç Yılmaz bizzat dönüş yaparak durum hakkında bilgi almış ve Tarım İlçe

Haberler

Türkiye’de İlk Kez Bir Belediye Başkanı BAYRAMDA BİR BELEDİYE BARINAĞINI Ziyaret Etti.

Sayın Başkan İlker Bekler’in Turhal Belediyesi Barınağına yaptığı bu BAYRAM ziyaretine teşekkür ederiz. Sahipsiz hayvanlar için başta “KISIRLAŞTIRMA ve BESLEME” olmak üzere her geçen gün daha etkili hizmet veren TURHAL