Kanun Tanımaz Belediyeler, KORONA Felaketini Fırsata Çevirip Hayvanları YOK EDİYOR.

Kanun tanımaz rezil belediyeler, KORONA felaketini fırsata çevirip, KISIRLAŞTIRMA çalışmalarını durdurup, KÖPEKLERİ furya halinde topluyor, öldürüyor, ormanlara dağa taşa, başka şehirlere atıyorlar. Bakımevlerindeki görevlilerin büyük çoğunluğu izne ayrıldı. Barınaklarda da AÇLIKLA HASTALIKLA öldürüyorlar.
Haftada bir avuç mama bırakırken, utanmadan Sayın Valilerimize de “Biz sokaktakilere besleme yapıyoruz” diye yalan söylüyorlar bu ahlaksızlar. Bu yalanları bizzat söyleyen belediye başkanları bile var. Korona felaketi de bunları insanlaştıramadı maalesef.

PEKİ NE YAPACAĞIZ?
1. Her nerede iseniz, belediyelerin toplayıp yok etmelerini, KISIRLAŞTIRMA yapmadıkların, barınağın durumunu en basit ve kısa hali ile,
Kaymakamlığa, Valilik makamına,
DKMP Bölge ve İl Müdürlüklerine,
İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğüne
İl Milletvekillerine
Muhtarlara ve basın kuruluşlarına mail ile belediyeleri de cc yaparak bizzat Belediye Başkanı hakkında SORUŞTURMA talebinizle yazınız.
2. Aynı yazının KISA FORMATINI, bu kurumların yöneticilerinin ve kurumların TWİTTER sayfalarına girip yazınız. Cevap alıncaya kadar yazınız.  Twitter profilini olmayan da hemen açsın, yöneticilere doğrudan ulaştıran çok önemli bir mecra twitter.
Moralinizi yüksek tutun, çok önemli bakanlıkların doğrudan HAYVANLAR için güçlü genelgeleri yayınlandı, kanuna ve  bu genelgelere sırtımızı dayayarak KATİL BELEDİYELERİN bu gariban hayvanları öldürmelerini önleyebiliriz.

Nesrin Çıtırık 
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı
HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Nesrin Çıtırık Mesajlar

Yeni Bir Genelge Daha! “Sokak Hayvanları İle İlgili İlave Tedbirler Genelgesi”

Yeni bir “Sokak Hayvanları İle İlgili İlave Tedbirler Genelgesi” ÇOK ACELE ibaresi ile yayınlandı. İçişleri Bakanı Sn Süleyman Soylu imzası ile “Sokak hayvanlarının beslenmesi için GÖNÜLLÜLER ile işbirliği yapılarak iletişim

Manşet

Sokak Hayvanları İçin Felaket Kapıda İdi Ama Şu Anda Kapıyı Tıklattı Araladı ve Giriyor.

Sokak hayvanları için FELAKET KAPIDA İDİ AMA şu anda kapıyı tıklattı açtı araladı ve giriyor. Niçin Mecliste tasarı görüşmelerinde milletvekilleri belediyelere sokakta “sakıncalı KILIFI” ile hayvanların toplanma yetkisini veriyor. 2004

Manşet

AÇIKLAMA: TBMM veya Başka Bir Kurum, HayKonfed Olarak Bizden “Evlerdeki Hayvan Sayı Sınırlaması” için YAZILI GÖRÜŞ İstemedi.

AÇIKLAMA: TBMM veya başka bir kurum, HayKonfed olarak bizden “evlerdeki hayvan sayı sınırlaması” için YAZILI GÖRÜŞ istemedi. Zaten hiç bir kurum bizden, evlerdeki hayvanların sayısının SINIRLAMASI adı altında GÖRÜŞ İSTEMEYE