İstanbul Ayazağa Bereket Ormanlarında Vahşet!

Ormanda 5 torba dolusu ÖLDÜRÜLMÜŞ, anneli yavrulu kedi ve köpekler bulundu…Katiller, yavruları annelerinin kucağında hiç acımadan öldürmüşler.

Öldürülmüş hayvanlar, battal boy çöp poşetlerine konulmuş ve ağızları sıkı sıkı bağlanmış. Poşeti yırtıp kaçan bir kedi baygın bulundu, durumu ağır.Konu hk da Bakanlık ve İl Müdürü ile görüştük. İstanbul Valiliğine suç duyurularını yaptık.
Bugün, İstanbul DKMP ekipleri, Sarıyer Belediyesi ile birlikte olay yerine gidip incelemede bulundular.Poşetlerde 5 adet kedi,  6 adet köpek tespit edildi.

Bu vahşeti yapan katillerin tespiti için MOBESE şehir kameralarının incelenmesi üzere istihbari çalışma başlatılıyor. Tarım Orman Bakanlığı İstanbul DKMP tarafından yapılan inceleme ile ilgili raporu yorumlar kısmından kamuoyunun bilgisine sunarız.
Koronayı FIRSAT bilen belediyeler son sürat toplayıp yok etmelere başladı.
Toplamalara GEÇİT VERMEYİN!
Çünkü; Koronadan dolayı KISIRLAŞTIRMALAR DURDURULDU.

“Kısırlaştırma” toplamanın ana amacıdır.Kısırlaştırmalar durdurulduğundan bu süreçte toplama yapan tüm belediyeler yok etmek için topluyor.

Son 2 sokağa çıkma yasağı günlerinde meydanı boş bulan pek çok belediyenin ciddi sayıda kedi ve köpek topladığı bilgileri ulaştırılmaktadır.

Toplanan hayvanların bir kısmı öldürülmüş olarak bulunuyor bir kısmı da BAŞKA İLÇELERE ve kırsala atılıyor.
Bu vahşeti yapanın koronayı fırsat bilip toplama yapan bir belediye olduğu konusunda şüphelerimiz var. Sürecin takipçisi olacağız..

HayKonfed / Marmarafed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Aydın/Kuşadası Barınak Rezaleti

Kuşadası barınağında hayvanlar açlıktan dışkılarını yiyiyorlar. Sn. Devlet Büyüklerimiz, Kuşadası barınağı acilen Aydın Belediyesinden alınmalıdırç Kuşadası barınağının rezilliğini belgeliyoruz.. ** Köpekler açlıktan dışkı yiyiyor ** Hayvanlar ölmüş. Padokdaki kanlı olan

Haberler

Mersin Büyükşehir Belediyesi, KAHROL !

Trilyonlar gömülen o barınakta hayvanlar sefil durumda. Şu videodaki kafeslere bakın, hayvanlar güneş altında. Tedavi yok, kısırlaştırma göstermelik…GİDEN BAŞKAN BELEDİYE KASASINI BOŞALTMIŞ diye ilk kısıntı MAMALARDAN yapıldı, hayvanlar yarı aç

Belediye Vahşeti

Nevşehir – Çat Kasabası Çöplüğünde (Kepez Çöplüğü) Çok Sayıda Hunharca Katledilmiş Hayvan Ölüleri Bulunu!!

Tarafımıza gelen 04.01.2018 tarihli bilgi ve görüntülerden; NEVŞEHİR ÇAT KASABASI çöplüğünde (KEPEZ çöplüğü) çok sayıda hayvan ölülerine rastlanıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Faillerinin bulunarak cezalarını çekmeleri için sizlerde aşağıdaki şikâyet yazısını videoyu