İstanbul Ayazağa Bereket Ormanlarında Vahşet!

Ormanda 5 torba dolusu ÖLDÜRÜLMÜŞ, anneli yavrulu kedi ve köpekler bulundu…Katiller, yavruları annelerinin kucağında hiç acımadan öldürmüşler.

Öldürülmüş hayvanlar, battal boy çöp poşetlerine konulmuş ve ağızları sıkı sıkı bağlanmış. Poşeti yırtıp kaçan bir kedi baygın bulundu, durumu ağır.Konu hk da Bakanlık ve İl Müdürü ile görüştük. İstanbul Valiliğine suç duyurularını yaptık.
Bugün, İstanbul DKMP ekipleri, Sarıyer Belediyesi ile birlikte olay yerine gidip incelemede bulundular.Poşetlerde 5 adet kedi,  6 adet köpek tespit edildi.

Bu vahşeti yapan katillerin tespiti için MOBESE şehir kameralarının incelenmesi üzere istihbari çalışma başlatılıyor. Tarım Orman Bakanlığı İstanbul DKMP tarafından yapılan inceleme ile ilgili raporu yorumlar kısmından kamuoyunun bilgisine sunarız.
Koronayı FIRSAT bilen belediyeler son sürat toplayıp yok etmelere başladı.
Toplamalara GEÇİT VERMEYİN!
Çünkü; Koronadan dolayı KISIRLAŞTIRMALAR DURDURULDU.

“Kısırlaştırma” toplamanın ana amacıdır.Kısırlaştırmalar durdurulduğundan bu süreçte toplama yapan tüm belediyeler yok etmek için topluyor.

Son 2 sokağa çıkma yasağı günlerinde meydanı boş bulan pek çok belediyenin ciddi sayıda kedi ve köpek topladığı bilgileri ulaştırılmaktadır.

Toplanan hayvanların bir kısmı öldürülmüş olarak bulunuyor bir kısmı da BAŞKA İLÇELERE ve kırsala atılıyor.
Bu vahşeti yapanın koronayı fırsat bilip toplama yapan bir belediye olduğu konusunda şüphelerimiz var. Sürecin takipçisi olacağız..

HayKonfed / Marmarafed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Kilis Vahşeti’nde İkinci Perde

Bunlar elimize geçen yeni video görüntüleri… Fazla söze gerek yok; görüntüler herşeyi anlatıyor zaten. Hayvanlar aç ve perişan. Her yer dökük ve ilgisiz. Çalışan bakımevi veterineri ve görevliler nerede? Hayvanlara

Belediye Vahşeti

Kayseri Kocasinan Belediyesinin Büyükşehir Bakimevine Teslim Ettigi ve Yok Olan 2500 Köpek İçin Soruşturma Talebimiz (03 Ocak 2013)

Kayseri Valiligi Yuksek Makamina, 1. Kayseri Buyuksehir Belediyesi’nin dagin tepesinde ki kar ve buz altinda ki bakimevinin kosullarini, donarak olen kopkeklerin kurtarilmasini Sayın Cumhurbaskanimizin esi hanimefendiye sikayet etmistik. Buz ustunde

Belediye Vahşeti

ÇORUM/ALACA’da belediye veterineri hekimi köpekleri YOK etmeye götürürken gönüllü tarafından SUÇ üstü YAKALANDI.

Emniyet ve Orman Su bilgilendirildi. Belediye çalışanları gönüllüyü DARP etti. Gönüllü şikayetçi oldu. Hep birlikte takipçisiyiz. BELEDİYELER CEZA KAPSAMINA ALINMADIĞI SÜRECE KATLİAMLAR ÖNLENEMEZ. Sizde vicdan ve merhamet duygusunu kaybetmiş bakım