Sokaklarda ve Barınaklardaki Hayvanlarımız İçin Çırpınan Gönüllülerimiz ve Genelgeleriyle Bizlere Güç Veren Devletimizle Birlikte Başaracağız.

Önemle Bilginize: İçişleri Bakanlığı Sn Süleyman Soylu’nun imzası ile Valiliklere SOKAK HAYVANLARI genelgesi yayınladı. Valilik/ Kaymakamlıkların Tarım Orman Müdürlükleri, Belediyeler ve ilgili kurum kuruluşlarla sokaklarda barınaklarda açlıkla karşı karşıya olan hayvanlar için koordinasyon ve çalışma yapılması talimatını verdi.
Tarım Bakanlığı da aynı şekilde genelge yayınladı. Bizler 4 hafta bu genelgeler yayınlansın diye uğraştık, son 1 haftadır da herkese adeta yalvarıyorum, “tüm kurumlara baş vurun ve genelgelerin gereğinin yerine getirilmesini ve beslenme izninizi talep edin” diyorum ama sanırım bu çok olamadı.
Gün bu gündür. Bu gün hemen Valilik, Kaymakamlık, DKMP Müdürlükleri ve Belediyelere TWİTTER, İNSTAGRAM ve FACEBOOK sayfalarından baş vurun, tel ve iletişim yazın, beslenme için İZİN talep edin.
Sıkıntılarda benim de 05334458803 telefonuma mesaj yollayın, elimizden geleni yapalım. Ayrıca nesrincitirik11@gmail.com adresime yazın.
Corona Felaketinde Mağdur Hayvanlar İçin Dayanışma sayfamızı sıkı takibe alın. Genelgeler ve tüm yazışmaları bu sayfada bulacaksınız. https://www.facebook.com/coronafelaketindehayvanlaricindayanisma/
Bu süreç daha da uzayacak ama arkamızda kanunumuz ve başta İçişleri Bakanlığı olmak üzere 2 güçlü genelgemiz var, bunların gereğini Valilik ve Kaymakamlıklardan talep edeceğiz.
Sizlerle birlikte BAŞARACAĞIZ ve bu felaketli günlerden birlikte çıkacağız.
Sokaklar ve barınaklardaki milyonlarca hayvanımız için çırpınan siz mübarek gönüllülerimiz ve bize SOKAK HAYVANLARI GENELGELERİ ile güç veren DEVLETİMİZ ile birlikte BAŞARACAĞIZ.
Nesrin Çıtırık /
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı AnadoluFed,
EgeFed,
KaradenizFed,
MarmaraFed,
AkdenizFed (Kurucular Kurulu)https://www.facebook.com/coronafelaketindehayvanlaricindayanisma/

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Nesrin Çıtırık Mesajlar

Belediyelerin Ölüm Kampı Büyük Bakımevleri Kurmalarına Karşıyız.

Belediyelerin OYA TAPAN hayvan düşmanı başkanlarının, BÜYÜK DEV BAKIMEVLERİ açma kılıfı ile ölüm zulüm merkezleri oluşturma tuzağına düşmeyelim. Belediyeler 1000 lerce hayvan konacak büyük yüksek maliyetli Bakımevlerini, İNŞAAT sürecinde çıkar

CORONA Belediye Barınak, Sokak Beslemeleri

Gönüllüler ile Hayvan Besleme Grupları Oluşturulması İçin Acilen Valilik ve Kaymakamlıklara Başvurunuz. Dilekçe Ektedir.

İçişleri Bakanlığınca sokaklarda açlıkla mücadele eden hayvanlar için YENİ yayınlanan “Sokak Hayvanları ile İlgili İlave Tedbirler’’  genelgesi gereği, “Gönüllüler ile Hayvan Besleme Gurupları” oluşturulması için acilen VALİLİK VE KAYMAKAMLIKLARA BAŞVURUNUZ.

CORONA Hayvanlar İçin Dayanışma

Sn. İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, “Hayvanlara İmdat Eli Grubu Oluşturulsun”

ÖLÜM KALIM SAVAŞINDAKİ HAYVANLARA DESTEK İÇİN İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA YAZIYA KATILIM SAĞLAYINIZ, BU YAZIYI VALİ VE KAYMAKAMLARA DA YOLLAYINIZ. Kanun tanımaz belediyelerce atılan on binlerce hayvanın bulunduğu ve şimdi de giriş