Koronavirüs Felaketinde AÇLIĞA ÖLÜME KARŞI HAREKETE GEÇ! Belediyelerden GÖNÜLLÜLER ile İletişim İçinde Hergün BESLEME Yapılmasını TALEP EDİN.

Koronavirüs Felaketinde AÇLIĞA ÖLÜME KARŞI HAREKETE GEÇ! Belediyelerden GÖNÜLLÜLER ile İletişim İçinde Hergün BESLEME Yapılmasını TALEP EDİN.

corona_orgutlenmeSokak ve Barınak beslemeleri fotoğraflar ve canlı yayınla kamuoyuna duyurulsun.
Gönüllülere mutlaka KURU MAMA yollansın.Sokaklardaki hayvanların yemek ve gıda bulma imkanları SIFIRLANDI!..
Sokakların ölüm sessizliğinde AÇLIĞA mahkum oldular..HAREKETE GEÇ!

Haykonfed
_________________________________
BELEDİYE BAŞKANLIĞINA,

Corona felaketi ile her yer kapandı. Sahipsiz hayvanlar ve onlara bakan gönüllüler olarak bizlerin besleme için gıda ve yemek bulma imkanı SIFIRLANDI..
Yemek bulamayan hayvanlar sokakların ÖLÜM sessizliğinde AÇLIKLA CAN VERECEKLER.
Sahipsiz hayvanların BESLENMESİ için aşağıdaki taleplerimiz doğrultusunda biz gönüllüler ile İLETİŞİM içerisinde belediyenizce acil çalışma başlatılmasını talep ediyoruz.

1.Belediyenizin besleme noktaları haricinde biz gönüllülerin talepleri doğrultusunda belirlenecek bölgelere hergün düzenli olarak kuru mama, yemek ve su bırakılması.
2.Hergün besleme yapılan yer bilgilerinin güncellenerek kamuoyuna duyurulması.
3.Her noktaya besleme yapılırken günlük olarak fotoğraf çekilip, bu fotoğrafların da hergün yayınlanması.
4.Barınak beslemelerinin hergün fotoğraflar ve canlı yayın ile kamuoyuna duyurulması
5. Besleme yapan gönüllülere mutlaka KURU MAMA verilmesi
5. Başta fırın ve pastaneler olmak üzere faaliyetlerine devam eden gıda kuruluşlarının ve ayrıca yemek artığı olan diğer kuruluşların belediyenizce belirlenerek, artık gıda ve yemeklerin hergün toplanması, bu gıdalar ile besleme yapmak isteyen gönüllülere araç desteği sağlanması,
Müracaatımıza ve taleplerimize ilişkin talep ettiğimiz soruşturmalar ve yapılan işlemler hakkında 4982 ve 3071 sayılı yasalar gereği bilgi ve cevap verilmesini emir ve müsaadelerinize saygılarımızla arz ederiz.
Ad Soyad:
Tc:

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep 0 Comments

32- Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığına: Belediyenin Sahipsiz Hayvanlara İlişkin Uygulamalarının DENETLENMESİ Talebimiz

VAHŞİ TOPLAMAYI önlemek için Başbakanlık Teftiş Kurulundan belediyelere MÜFETTİŞ yollamalarını isteyen YAZIŞMAYA katılmayan, KATİL TOPLAMA EKİPLERİ toplayıp yok ettiler diye de şikayet etmesin. Yazlıkçılar tatilciler geliyor diye VAHŞİ TOPLAMA başladı.

Haberler

İzmir Menderes Yoncaköy’de Anne Köpeği Öldüresiye Döven HUKUKÇUNUN Kamera Kayıtlarındaki SUÇ ÜSTÜ Görüntüleri

Vahşetin izlendiği bu görüntüler ağır çekimle tespit edilmiş görüntülerdir.. Şahsın kimlik tespiti için güvenlik kameralarının devamında yer alan görüntülerinin, topluluk standartları ve Kişilik Haklarının Korunmasına dair yasa gereği yayınlanmayacak ve

Şikayet ve Talep

Hayvanseverler Belediye Başkanları ile Buluşuyor. ( Taleplerinizi Hazırlayınız)

Hayvanseverlerin Bilgilerine, Yeni seçilen veya yeniden seçilen başkanlara sunulmak üzere, bulunduğunuz şehrin sahipsiz hayvanlara yönelik sorun ve çözüm önerilerinizi içeren “KISIRLAŞTIRMA ve HAYVANLARI KORUMA KANUNU’NUN UYGULANMASI TALEBİ” yazısı hazırlayınız. Buna