Koronavirüs Felaketinde AÇLIĞA ÖLÜME KARŞI HAREKETE GEÇ! Belediyelerden GÖNÜLLÜLER ile İletişim İçinde Hergün BESLEME Yapılmasını TALEP EDİN.

Koronavirüs Felaketinde AÇLIĞA ÖLÜME KARŞI HAREKETE GEÇ! Belediyelerden GÖNÜLLÜLER ile İletişim İçinde Hergün BESLEME Yapılmasını TALEP EDİN.

corona_orgutlenmeSokak ve Barınak beslemeleri fotoğraflar ve canlı yayınla kamuoyuna duyurulsun.
Gönüllülere mutlaka KURU MAMA yollansın.Sokaklardaki hayvanların yemek ve gıda bulma imkanları SIFIRLANDI!..
Sokakların ölüm sessizliğinde AÇLIĞA mahkum oldular..

HAREKETE GEÇ!

Haykonfed
_________________________________
BELEDİYE BAŞKANLIĞINA,

Corona felaketi ile her yer kapandı. Sahipsiz hayvanlar ve onlara bakan gönüllüler olarak bizlerin besleme için gıda ve yemek bulma imkanı SIFIRLANDI..
Yemek bulamayan hayvanlar sokakların ÖLÜM sessizliğinde AÇLIKLA CAN VERECEKLER.
Sahipsiz hayvanların BESLENMESİ için aşağıdaki taleplerimiz doğrultusunda biz gönüllüler ile İLETİŞİM içerisinde belediyenizce acil çalışma başlatılmasını talep ediyoruz.

1.Belediyenizin besleme noktaları haricinde biz gönüllülerin talepleri doğrultusunda belirlenecek bölgelere hergün düzenli olarak kuru mama, yemek ve su bırakılması.
2.Hergün besleme yapılan yer bilgilerinin güncellenerek kamuoyuna duyurulması.
3.Her noktaya besleme yapılırken günlük olarak fotoğraf çekilip, bu fotoğrafların da hergün yayınlanması.
4.Barınak beslemelerinin hergün fotoğraflar ve canlı yayın ile kamuoyuna duyurulması
5. Besleme yapan gönüllülere mutlaka KURU MAMA verilmesi
5. Başta fırın ve pastaneler olmak üzere faaliyetlerine devam eden gıda kuruluşlarının ve ayrıca yemek artığı olan diğer kuruluşların belediyenizce belirlenerek, artık gıda ve yemeklerin hergün toplanması, bu gıdalar ile besleme yapmak isteyen gönüllülere araç desteği sağlanması,
Müracaatımıza ve taleplerimize ilişkin talep ettiğimiz soruşturmalar ve yapılan işlemler hakkında 4982 ve 3071 sayılı yasalar gereği bilgi ve cevap verilmesini emir ve müsaadelerinize saygılarımızla arz ederiz.
Ad Soyad:
Tc:

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Artvin’ de İhmal ve Kötü Koşullardan Dolayı Oluşan Hayvan Ölümlerinin Engellenmesini İstiyoruz.

Artvin Belediye Başkanı Sn. Mehmet Kocatepe Artvin Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü, Konu: Artvin’ de ihmal ve kötü koşullardan dolayı oluşan hayvan ölümlerinin engellenmesini istiyoruz Aşağıda madde madde belirttiğimiz sorunlardan

Yasa Tasarısı

TBMM Araştırma Komisyonu Bilgisine, Devasa Bakımevleri Sahipsiz Hayvan Sorunlarına Asla Çözüm Getirmeyecek!

Orman Bakanlığının GİZLİCE hazırladığı KANUN TASARISI, kedi ve köpekleri sokaklardan TOPLAYIP, katil belediyelerin DEVASA BARINAKLARINA doldurmayı hedefliyor. DEVASA barınakların  KATLİAMLARA kılıf olsun diye yapıldığını TBMM Araştırma Komisyonu’na “KISIRKAYA GİBİ YOK

Şikayet ve Talep

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş’a olan DİLEKÇEYE KATILIN!

 Ankara Çubuk’da BAKIMEVİ YOK.. KISIRLAŞTIRMA YOK.. Torbalara konup özellikle ağız kısmı sıkıca bantlanarak TOPLU olarak ÖLDÜRÜLMÜŞ bulunan bu hayvanların KATİLİ KİM? … Baş şüpheli ve SORUMLU yıllardır KISIRLAŞTIRMA yapmayıp, hayvanlar