Koronavirüs Felaketinde AÇLIĞA ÖLÜME KARŞI HAREKETE GEÇ! Belediyelerden GÖNÜLLÜLER ile İletişim İçinde Hergün BESLEME Yapılmasını TALEP EDİN.

Koronavirüs Felaketinde AÇLIĞA ÖLÜME KARŞI HAREKETE GEÇ! Belediyelerden GÖNÜLLÜLER ile İletişim İçinde Hergün BESLEME Yapılmasını TALEP EDİN.

corona_orgutlenmeSokak ve Barınak beslemeleri fotoğraflar ve canlı yayınla kamuoyuna duyurulsun.
Gönüllülere mutlaka KURU MAMA yollansın.Sokaklardaki hayvanların yemek ve gıda bulma imkanları SIFIRLANDI!..
Sokakların ölüm sessizliğinde AÇLIĞA mahkum oldular..HAREKETE GEÇ!

Haykonfed
_________________________________
BELEDİYE BAŞKANLIĞINA,

Corona felaketi ile her yer kapandı. Sahipsiz hayvanlar ve onlara bakan gönüllüler olarak bizlerin besleme için gıda ve yemek bulma imkanı SIFIRLANDI..
Yemek bulamayan hayvanlar sokakların ÖLÜM sessizliğinde AÇLIKLA CAN VERECEKLER.
Sahipsiz hayvanların BESLENMESİ için aşağıdaki taleplerimiz doğrultusunda biz gönüllüler ile İLETİŞİM içerisinde belediyenizce acil çalışma başlatılmasını talep ediyoruz.

1.Belediyenizin besleme noktaları haricinde biz gönüllülerin talepleri doğrultusunda belirlenecek bölgelere hergün düzenli olarak kuru mama, yemek ve su bırakılması.
2.Hergün besleme yapılan yer bilgilerinin güncellenerek kamuoyuna duyurulması.
3.Her noktaya besleme yapılırken günlük olarak fotoğraf çekilip, bu fotoğrafların da hergün yayınlanması.
4.Barınak beslemelerinin hergün fotoğraflar ve canlı yayın ile kamuoyuna duyurulması
5. Besleme yapan gönüllülere mutlaka KURU MAMA verilmesi
5. Başta fırın ve pastaneler olmak üzere faaliyetlerine devam eden gıda kuruluşlarının ve ayrıca yemek artığı olan diğer kuruluşların belediyenizce belirlenerek, artık gıda ve yemeklerin hergün toplanması, bu gıdalar ile besleme yapmak isteyen gönüllülere araç desteği sağlanması,
Müracaatımıza ve taleplerimize ilişkin talep ettiğimiz soruşturmalar ve yapılan işlemler hakkında 4982 ve 3071 sayılı yasalar gereği bilgi ve cevap verilmesini emir ve müsaadelerinize saygılarımızla arz ederiz.
Ad Soyad:
Tc:

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Gümüşhane Çöplüğünde Ateşli Silahla Katliam!

Gümüşhane çöplüğünde 28.12.2018 tarihinde kimliği belirsiz kişilerce 5 tane sokak hayvanı ATEŞLİ SİLAHLA vurularak VAHŞİCE katledilmiştir. Faillerinin bulunarak cezalarını çekmeleri için sizlerde aşağıdaki şikayet yazısını CİMER’ e fotoğrafları da ekleyerek

Şikayet ve Talep

Adana/Seyhan’da Bir Öğretmen Süt Emen Yavruları Kasıtlı Olarak Ezdi.

Adana Seyhan’da arabasını KASITLI olarak annelerinden süt emmekte olan köpeklerin üzerine sürüp, yavruları aracın altında sürüyerek EZİP ÖLDÜREN ÖĞRETMEN hakkında suç duyurusu için DİLEKÇEYE katılalım. Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu

Şikayet ve Talep

Konya Bozkır-Antalya Kara Yolunda 7 Köpek Ayakları Bağlı Halde Ölü Bulundu.

Konya Valisi Sn. CÜNEYİT ORHAN TOPRAK Köpekleri ayaklarından bağlayıp, işkence ederek öldüren CANİLERİN bulunması için soruşturma başlatın Konya Bozkır-Antalya kara yolunda 7 köpek, ayakları bağlı halde ölü bulundu. Gölcük Yaylası’na