Ölüm Kampı Kozan Belediye Barınağının Bahçesinde, Köpekler Mutfak Masası Üzerinde Ameliyat Ediliyor!

kozan_bel_mutfakmasasinda_ameliyatSaadet Partili Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın GÖREVDEN ALINMASINI İçişleri Bakanlığından Talep Ediyoruz. Kozan sokaklarında VAHŞET saçan belediye görevlileri geceleri köpek avına çıkıyorlar. Toplanan 100 lerce köpek YOK oldu. Belediye toplamacıları SAHİPLİ köpeği bile alıp YOK ETTİ.
==========================
T.C. İçişleri Bakanlığı
Sn. Süleyman Soylu,

Kozan Belediye Barınağı BAHÇESİNDE köpekler MUTFAK MASASI ÜZERİNDE AMELİYAT EDİLİYOR!
Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın emri ile Kozan’da köpekler yasaya ve vicdana aykırı olarak GECELERİ toplumun dikkatinden kaçırılarak gizli gizli İŞKENCE ile toplanıp YOK EDİLİYOR! Bir kısmının öldürüldüğü, bir kısmının da başka İLÇELERE atıldığı duyumları alınıyor ama KÖPEKLER YOK !!!
Pislik içerisindeki mikrop yuvası Kozan Barınağında hayvanlar açlık ve hastalıklarla İŞKENCELİ ÖLÜMLERE MAHKUM!..
Hayvan, insan ve çevre sağlığı RİSK altında..

Sayın Bakanım bu insanlık suçuna ve bu belediye vahşetine SESSİZ KALMAYINIZ. Yok edilen, daha taşa ölsünler diye atılan 100 lerce köpeğin hesabının sorulmasını, KOZAN BELEDİYE VAHŞETİNİN durdurulmasını talep ediyoruz.
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan hakkında soruşturma açılmasını ve GÖREVDEN ALINMASINI Talep Ediyoruz.
Müracaatımıza 4982 ve 3071 sayılı yasalar gereği bilgi ve cevap verilmesini emir ve müsaadelerinize saygılarımla arz ederim.

İsim.
TC Kimlik No.
======================
MAİL ADRESLERİ
TO: suleymansoylu.ofis@gmail.com, bakanyrd.mince@icisleri.gov.tr, bakanyrd.mersoy@icisleri.gov.tr, bakanyrd.icatakli@icisleri.gov.tr, bakanyrd.tserdil@icisleri.gov.tr, sti@icisleri.gov.tr, bakanlik.musavirligi@icisleri.gov.tr, yerelyonetimler@csb.gov.tr, illeridaresi@icisleri.gov.tr, teftis@icisleri.gov.tr, basin@icisleri.gov.tr, icdenetim@icisleri.gov.tr, bilgiislem@icisleri.gov.tr, islemler.illeridaresi@icisleri.gov.tr, yerelyonetimler@csb.gov.tr,

CC: adana@icisleri.gov.tr; kozan@kozan.bel.tr, kozan@icisleri.gov.tr, mahalliidareler@adana.gov.tr; yikob@adana.gov.tr; mkilincer@ormansu.gov.tr; mkandirmis@ormansu.gov.tr; fatmaca@ormansu.gov.tr; bolge7@ormansu.gov.tr; yakupa@ormansu.gov.tr; asalkim@ormansu.gov.tr; ademcolak@ormansu.gov.tr; colakadem1@gmail.com; eturabik@hotmail.com; adanahayvanhaklari@ormansu.gov.tr; mehmetkilincer@tarimorman.gov.tr; yakup.atici@tarimorman.gov.tr, bekir.pakdemirli@tarimorman.gov.tr, dkmp@tarimorman.gov.tr, tarimorman.okm@tarimorman.gov.tr, gida.bakanozelburo@tarim.gov.tr, dkmp@ormansu.gov.tr, info@saadet.org.tr, tkaramollaoglu@saadet.org.tr, marikan@saadet.org.tr, hasanbitmez@saadet.org.tr, ycanbay@saadet.org.tr, itonguc@saadet.org.tr, akaraduman@saadet.org.tr, faydin@saadet.org.tr, cafergunes@saadet.org.tr, ofyazici@saadet.org.tr,

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Suçlu aramayın, SUÇLU SİZSİNİZ!

1. Yapılan uyarılara rağmen, ilçelerde KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ MERKEZLERİ açtırmak yerine, köpekleri toplatıp KIZILKAYA ÖLÜM kampına doldurttunuz. Bütün Türkiye sizin adınızı bu olayla öğrendi ve Ordu Belediyesi REZİL olmanın ötesinde

Protesto Ediyoruz!

Ankara YENİMAHALLE Belediyesi Uyuşturucu İĞNE ile Köpeği ÖLDÜRDÜ!

YENİMAHALLE Belediyesi 21.05.2019 saat 10:00 da araç içinden rastgele  uyuşturucu İĞNE atarak  köpeği ÖLDÜRDÜ. Allah’tan korkmayanların adalet önünde hesap vermeleri için aşağıdaki şikâyet yazısını CİMER den göndermeliyiz. Nesrin Çıtırık HayKonfed

Suç Duyuruları / Soruşturma Talepleri

Manisa DKMP Veterineri Kendi ”Görev İhmalinin” Bedelini Hayvanlara Ödetip YASAYA KARŞI GELİYOR! Soruşturma Talebi İçin Dilekçeye Katılın!.

Köpekleri barınağa HAPİS ETTİRİP, belediyeye ”asla bırakılmayacak” diye talimat veren Manisa Doğa Koruma Milli Parklar (DKMP) Veterineri kendi ”görev ihmalinin” bedelini hayvanlara ödetip YASAYA KARŞI GELİYOR. Manisa’da KISIRLAŞTIRMA YOK gibi..