Adana Yüreğir’de “Yüreğir Hayvan Hakları Hareketi-Güçlü Yürekler” Gurubu Kuruldu.

Adana Yüreğir’de “Yüreğir Hayvan Hakları Hareketi-Güçlü Yürekler” Gurubu Kuruldu.

Adana Yüreğir ilçesinde “Yüreğir Hayvan Hakları Hareketi-Güçlü Yürekler” gurubunu kurduk. Birinci toplantıyı MUHTARLIKTA yapmıştık. İkinci toplantımızı ise Yüreğir Belediyesi Kültür MERKEZİNDE yaptık ve sn Başkan Yardımcısı Selami Öztürk bir sürpriz ile toplantımıza katıldı. Sarıçam ilçesi ile ortak PLATFORM adı altında güç birliği de oluşturuyoruz. Yurdun her yerinde KİTLELERE ulaşmak için BİRLİKTE HAREKET edecek güçlü yerel guruplar oluşturursanız karşınızda HİÇ BİR KURUM direnmez.
KİHAYKO ve CANKODER ve DOHAYKO olarak güçbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmaları ÖRNEK OLMAK üzere izleyiniz. Her konuda sizlere destek olacağımızı da biliniz.


Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı.
=================
NOT: Ekte hem 1. hem de 2. toplantının fotoğrafları var. Başkan Yardımcısı Selami Öztürk ile olan fotoğrafta mutluluğumuz çok belli değil mi? Ve artık sembolleşmiş olan EROL YETİM gönüllümüzün fotoğraflarını da içinizi ısıtsın diye ekledim…
=================
KİHAYKO Başkanı Metin Yıldırım ve CANKODER Başkanı Sibel Seyitoğlu ve Sarıçam Hareketi Başkanı Münevver Yitgin katılımı ile yapılan YÜREĞİR Toplantısı için BİLGİLENDİRMEDİR:

1. Daha önce Sarıçam Hayvan Hakları Hareketi oluşmuş, 15 muhtarımız ve 30 a yakın gönüllümüz ile yaptığımız ilk toplantımıza da Sarıçam Belediye Başkanımız bizzat katılmıştı.. Hem MAMA dağıtımı istenen düzeye getirilmişti hem de KISIRLAŞTIRMA merkezi için ciddi adım atılmıştı.


2. ŞİMDİ ise yine Kihayko, Cankoder ve Dohayko olarak “YÜREĞİR HAYVAN HAKLARI HAREKETİ-GÜÇLÜ YÜREKLER” gurubunu kurduk. Yüreğir’de de Sn Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları ile yoğun görüşmelerimiz devam ediyor. Gerçekten GÜÇLÜ YÜREKLİ gönüllülerimiz ile başlattığımız bu hareketi, “Sarıçam ve Yüreğir Hayvan Hakları Platformu” olarak daha da güçlü duruma getirme kararı aldık.

3. Toplantımıza Belediye Başkan Yardımcısı Değerli Selami Öztürk Bey de daha sonra katılım sağladı. Hem mama hem de KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ MERKEZİ için müjdeyi verdi. Sonraki toplantımız Hayvan Hakları Merkezinde olacak. Yüreğir Güçlü Yürekler gurubunun sözcülüğünü Menekşe hanım üstlendi. Hızla muhtar görüşmelerine başlayacaklar.
4. Belediyemiz ile birlikte ÖRNEK ÇALIŞMALAR yapılacağına inanıyoruz. Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezinde, sevgili Yüreğirli hayvan dostlarını ÖNEMLİ MİSAFİR muamelesi ile ağırlayan Yüreğir Belediyesine teşekkür ederiz.
En kısa zamanda da İl Hayvanları Koruma Kurulu kararı ile diğer ilçelere de başlıyoruz.
KİTLESEL ve ÖRGÜTLÜ TOPLUMSAL GÜCÜN taleplerini tüm kurumların EŞİT MUHATAP olarak kabul edeceklerini unutmayalım, her yerde lütfen bu HAREKETİ başlatalım.

KİHAYKO-CANKODER-DOHAYKO

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu

Boğazlıyan Kaymakamı Sn. Fatih Okumuş, Hayvan Hakları ve Merhamet Temalı 5500 Adet Afiş Bastırdı.

Yozgat Boğazlıyan Kaymakamı Sn. Fatih Okumuş, AnadoluFed Temsilcisi Saliha Tuba Elbay ve Sorgun Can Dostları Dernek Başkanı Ayşe Akbaş ile yaptığı toplantıda Kaymakamlık olarak okullara ve çocuklara dağıtılmak üzere 5.000